Programma zaterdag

Programma datum: 
zaterdag, 29 september, 2018
Deelnemers

MECC MAASTRICHT

INTERNATIONAL DOGSHOW MAASTRICHT 2019

www.dogshowmaastricht.nl

SPONSORED BY

Zaterdag / Saturday / Samedi / Samstag 28-09-2019

Ringen - Keurmeester                                                              
De rassen worden gekeurd in de hieronder aangegeven ring en volgorde

Zaterdag 28 september 2019

Ring 1:       keurmeester mw. C. Sonberg (NO)
Vanaf 09:30: Shetland Sheepdog (16), Welsh Corgi Cardigan (4), Welsh Corgi Pembroke (16)
2E keurmeester dhr. G. Davies (GB)                                    
Tibetaanse Spaniel (4), 
Vanaf 12:00: Tibetaanse Terrier (8)

Ring 2:       keurmeester mw. R.D.M. Tromp-Pruijn
Vanaf 09:30:
Azawakh (1), Chart Polski (1), Galgo Español (3), Deerhound (4), Greyhound (4), Ierse Wolfshond (11),
Afghaanse Windhond (12), Whippet (19),
Vanaf 12:00: Barsoi (3)

Ring 3:       keurmeester mw. E. Häkkinen (FI)
Vanaf 09:30:
Shikoku (2), Samojeed (12), Shiba (17), Siberian Husky (18)

Ring 4:       keurmeester mw. S. Ylä-Mononen (FI)
Vanaf 09:30:
Shar-Pei (6), Kleine Keeshond, bruin-zwart (1), Kleine Keeshond, oranje en anderskleurig (1),
Kleine Keeshond, wit (2), Schotse Herdershond Korthaar (4), Schotse Herdershond Langhaar (12), Hovawart (6),Bearded Collie (14),
Vanaf 12:00: Boxer (9), Schotse Terrier (4), Staffordshire Bull Terrier (16)

Ring 5:       keurmeester dhr. R. Doedijns
Vanaf 09:30:
Chodsky Pes (1), Appenzeller Sennenhond (1), Biewer Terrier (1), Border Terrier (3), Irish Glen of Imaal Terrier (2),
Ierse Terrier (2), Miniature American Shepherd (3), Airedale Terrier (4), Foxterrier Draadhaar (4), Foxterrier Gladhaar (5),
Grote Zwitserse Sennenhond (7), Irish Soft Coated Wheaten Terrier (8),
Vanaf 12:00: Newfoundlander (12), Cairn Terrier (14)

Ring 6:       keurmeester mw. N. Timmermans-Kadenko
Vanaf 09:30: Volpino Italiano (1), Zwarte Russische Terrier (2), Affenpinscher (2), Middenslag Schnauzer, zwart (3),
Middenslag Schnauzer, peper en zout (5), Riesenschnauzer, zwart (4), Riesenschnauzer, peper en zout (3), Duitse Dwergpinscher (5),
Duitse Pinscher (3), Chow Chow (5), Border Collie (20),
 Vanaf 12:00: Berner Sennenhond (22), Australian Stumpy Tail Cattle Dog (1), Gos d'Atura Català (2), Australian Cattle Dog (4)

Ring 7:       keurmeester mw. I. Poletaeva (FI)
Vanaf 09:30:
Basset fauve de Bretagne (1), Bayrischer Gebirgsschweisshund (1), Bloedhond (1), Petit Basset griffon vendéen (3),
Duitse Herdershond, stokhaar (3), Basset bleu de Gascogne (3), Akita (3), Alaska Malamute (15), Basset Hound (8),
Vanaf 12:00: American Staffordshire Terrier (13), Jack Russell Terrier (13), Dwergschnauzer, wit (2),
Dwergschnauzer, peper en zout (4), Dwergschnauzer, zwart-zilver (3), Dwergschnauzer, zwart (7)

Ring 8:       keurmeester mw. T. Peixoto (PT)
Vanaf 09:30:
Curly Coated Retriever (1), Cão da Serra da Estrela, langhaar (1), Deens-Zweedse Boerderijhond (1),
Sussex Spaniel (1), Lagotto Romagnolo (1), Cão de Agua Português (2), Ciobanesc Romanesc de Bucovina (2),
Ierse Waterspaniel (1), Barbet (2), Podengo Português, klein, lang- en ruwhaar (2), Chesapeake Bay Retriever (3),
Nova Scotia Duck Tolling Retriever (10), Clumber Spaniel (5), Amerikaanse Cocker Spaniel (5), Welsh Springer Spaniel (13),  
Vanaf 12:00: Labrador Retriever (28)

Ring 9:       keurmeester mw. C. Dusseldorp
Vanaf 09:30: Sint Bernard, korthaar (4), Sint Bernard, langhaar (4), Leonberger (5)
2E  keurmeester mw. L. Reeskamp-Blok
Duitse Staande Hond Korthaar (1), Perdigueiro Português (1), Duitse Staande Hond Draadhaar (2),
Duitse Staande Hond Langhaar (3), Drentsche Patrijshond (8), Nederlandse Kooikerhondje (9), Stabyhoun (11)

Ring 10:     keurmeester R. Jacobs (DE)
Vanaf 09:30:
Chihuahua, langhaar (17), Chihuahua, korthaar (13), Sloughi (2), Norfolk Terrier (1), Parson Russell Terrier (1),
Manchester Terrier (2), Italiaans Windhondje (6),    
Vanaf 12:00: Saluki (7), Coton de Tuléar (8), Chinese Naakthond (10), Grote Poedel, grijs-abrikoos-rood (1),
Grote Poedel, zwart-wit-bruin (10), Engelse Toy Terrier (1)

Ring 11:     keurmeester mw. L. Mach (CH)
Anwartschaften:
Herr Schäfer (D) Poedel 
Vanaf 09:30: Middenslag Poedel, zwart-wit-bruin (2), Middenslag Poedel, grijs-abrikoos-rood (3),
Toypoedel (5), Dwergpoedel, zwart-wit-bruin (8), Dwergpoedel, grijs-abrikoos-rood (8), Zwitserse Witte Herdershond (14),  
 Vanaf 12:00: Beagle (21), Rhodesian Ridgeback (25)

Ring 12:     keurmeester dhr. V.P. Kumpumäki (FI)
Vanaf 09:30:
Grote Keeshond, bruin-zwart (1), Mexicaanse Naakthond, standaard (2), Skye Terrier (1),
Thai Bangkaew Dog (1), Mexicaanse Naakthond, middenslag (1), Thai Ridgeback Dog (1), Eurasier (1),
Welsh Terrier (2), Mexicaanse Naakthond, miniatuur (2), Zweedse Lappenhond (2), IJslandse Hond (2),
Pharaohond (2), Grote Keeshond, wolfsgrijs (2), Japanse Spits (3), Australian Terrier (3), Australian Silky Terrier (4),
West Highland White Terrier (4), Bedlington Terrier (6), 
Vanaf 12:00: Finse Lappenhond (Lapinkoira) (9), Miniatuur Bull Terrier (12), Australian Shepherd (17)

Ring 13:     keurmeester dhr. L. Peixoto (PT)
Vanaf 09:30: Bull Terrier(9),Flatcoated Retriever (24), Engelse Cocker Spaniel (15), 
Vanaf 12:00: Golden Retriever (30)

Ring 14:     keurmeester dhr. F. Nuzzo (IT)
Vanaf 09:30:
Russian Toy, korthaar (1), Russian Toy, langhaar (1), Peruaanse Haarloze Hond, groot (1),
Petit Brabançon (2), Pekingees (2), Japanse Spaniel (2), Groenlandhond (2), Bolognezer (2), Canadese Eskimo Hond (2),
Leeuwhondje (3), Havanezer (3), Maltezer (4), Cane Corso (3), Bichon frisé (5), Epagneul nain continental, Papillon (8),
Vanaf 12:00: Cavalier King Charles Spaniel (9), Dwergkeeshond (25)

Ring 15:     keurmeester dhr. M. James (GB)
Vanaf 09:30: Lhasa Apso (7), Franse Bulldog (10), Old English Sheepdog (9), Shih Tzu (24)

Ring 16:     keurmeester mw. F.L. Mensink
Stage:
Gertie Colaris, Viszla Korthaar, Viszla draadhaar 
Vanaf 09:30: Epagneul Breton (1), Weimaraner, langhaar (2), Engelse Setter (3), Gordon Setter (4),
Weimaraner, korthaar (8), Vizsla Korthaar (11)

Ring 17:     keurmeester mw. Y. Sam-Sin
Vanaf 09:30:
Boston Terrier (3), Mopshond (11), Dalmatische Hond (15), Spinone Italiano (2)

Ring 18:     keurmeester dhr. C.F. Rutten
Vanaf 09:30:
Duitse Dog, geel/gestroomd (3), Duitse Dog, blauw (6), Duitse Dog, zwart/zwart-wit (8)
Ring 18   2e keurmeester dhr. W.F. Arxhoek
Stage;
Grote Münsterländer; Gertie Colaris 
Ierse rood-witte Setter (1), Gammel Dansk Hønsehund (1), Grote Münsterlander (1), Epagneul bleu de Picardie (1),
Bracco Italiano (3), Heidewachtel (6), Ierse Setter (13)

Ring 19:     keurmeester mw. J.F. Bakker-van de Woestijne
Stage;
Polsky Owczarek Nizinny; Annemarie Soontjens
Vanaf 09:30: Bouvier des Flandres (14), Briard (6), Picardische Herdershond (2), Nederlandse Schapendoes (10),
Belgische Herdershond, Mechelse (1), Belgische Herdershond, Laekense (1), Belgische Herdershond, Groenendaeler (2),
Belgische Herdershond, Tervuerense (5),
Vanaf 12:00: Hollandse Herdershond, ruwhaar (1), Hollandse Herdershond, korthaar (5), Pyreneese Herdershond à poil long (2),
Schipperke (2), Beauceron (8), Tsjechoslowaakse Wolfhond (5), Saarlooswolfhond (2)

Ring 20:     keurmeester mw. A.D. Giura (RO)
Vanaf 09:30:
Puli, anders dan wit (1), Field Spaniel (1), Yorkshire Terrier (2), Vostochno Evropeyskaya Ovcharka (1),
Mastin Español (1), Mudi (1), Polski Owczarek Nizinny (1), Lancashire Heeler (1), Landseer ECT (2),
Kaukasische Ovcharka (2), Kuvasz (3), Fila Brasileiro (3), Perro Dogo Mallorquin (3), Tibetaanse Mastiff (3),
Vanaf 12:00: Pyreneese Berghond (5), Basenji (8), American Akita (12), Dobermann (16), Engelse Springer Spaniel (14)

Ring 21:     keurmeester I. Ingraffia (IT)
Vanaf 09:30:
Argentijnse Dog (1), Mastino Napoletano (3), Mastiff (3), Bordeaux Dog (5), Bullmastiff (10), Rottweiler (17)
Vanaf 12:00: Engelse Bulldog (21)

Ring 22:     keurmeester dhr. P. Sanders
Stage; Alle dashonden; Annelies van Beersum 
Vanaf 09:30: Kaninchen Dashond, langhaar (3), Dashond, korthaar (4), Kaninchen Dashond, ruwhaar (6),
Dwergdashond, langhaar (7), Kaninchen Dashond, korthaar (7), Dwergdashond, ruwhaar (7), Dashond, langhaar, Puppen (1),
Dashond, langhaar (7),
Vanaf 12:00: Dwergdashond, korthaar (8), Dashond, ruwhaar (16)

 

Beschrijving: logo fciBeschrijving: Logo_RvB_Horizontaal_RGB_Basis_01

 

MAIN RING FROM 14h45m

ERERING        
Juniorhandling  Mrs. Maria Satters NL
Beste minor puppy Mrs. Carla Dusseldorp NL
Beste puppy  Mrs. Yessia Sam-Sin NL
Beste Veteraan Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
Koppelklasse Mrs. Erika Häkkinen SF
Nationaal erkende rassen Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
Herdershonden en veedrijvers Mr. Dick Rutten NL
Pinschers en Schnauzers, Molossers en Sennenhonden Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
Terriers Mr. Rony Doedijns NL
Dashonden Mr. Paul Sanders NL
Spitzen en Honden van het Oertype Mrs. Anca Giura ROM
Lopende Honden en Zweethonden Mrs. Irina Polataeva SF
Voorstaande Honden Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
Retrievers en Waterhonden Mrs. Tina Peixoto PT
Gezelschapshonden Mr. Rainer Jacobs D
Windhonden Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
Beste van de NL rassen Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
Beste jeudghond voorselectie     Alle groepskeurmeesters  
Beste jeugdhond Mrs. Lisbeth Mach CH

BEST IN SHOW

Mrs.

Lisbeth

Mach

CH

                      

 

Hoofdsponsor CAC/CACIB Maastricht 2019

 

 

Bezoek ons op Facebook

Stichting HTM
Herenhof 11, 6162 EB Geleen

Kamer van Koophandel : 41078735
BTW Nr.: NL80275297B01

Secretariaat: Mevr. Ricky Lochs
Tel: +31 (0) 6 55602545
Te bereiken tussen 13.00 uur tot 20.00 uur

mail: info@dogshowmaastricht.nl 

Stichting Hondententoonstelling Maastricht

Onze bankgegevens:

IBAN : NL23 RABO 0105 9362 51
t.n.v. Stichting HTM te Landgraaf

BIC : RABONL2U