Keurmeesters zondag

Sunday, 29 September, 2019

ERERING MAIN RING        
Juniorhandling  Juniorhandling      Proceeding  
Beste minor puppy Best Minor Puppy Mrs. Lida  Reeskamp-Blok NL
Beste puppy  Best Puppy Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
Beste Veteraan Best Veteran Mr. Luis Peixoto PT
Koppelklasse Brace class Mrs. Mirjam Winkens NL
Nationaal erkende rassen National recognized breeds Mrs. Irina Poletaeva SF
Herdershonden en veedrijvers Sheepdogs and Catlledogs (except Swiss Cattledogs) Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
Pinschers en Schnauzers, Pinscher and Schnauzer -  Mrs. Tina Peixoto PT
Molossers en Sennenhonden Molossoid and Swiss Mountain and Catlle dogs       PT
Terriers Terriers Mr. Rainer Jacobs D
Dashonden Dachshunds Mrs. Anca Giura ROM
Spitzen en Honden van het Oertype Spitz and Primitive Types Mr. Ivo  Ingraffia  I
Lopende Honden en Zweethonden Scenthounds and related breeds Mr. Paul Sanders NL
Voorstaande Honden Pointing Dogs Mr. Wout  Arxhoek NL
Retrievers en Waterhonden Retrievers - Flushing Dogs - Water Dogs Mrs. Dinanda Mensink NL
Gezelschapshonden Companion and Toy Dogs Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
Windhonden Sighthounds Mrs. Lisbeth Mach CH
Beste van de NL rassen Best Dutch Breeds Mrs. Diana Striegel-Oskam NL
Beste jeudghond voorselectie Best Junior pre selection     All group judges  
Beste jeugdhond Best Junior Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
BEST IN SHOW BEST IN SHOW Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
Gr. Nr. ZONDAG 29.09.2019 SUNDAY 29.09.2019 Mrs. Naam Naam Land
1   KEURMEESTER GROEP 1 JUDGING GROUP 1 Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 287 Australian Cattle Dog Australian Cattledog Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 293 Australian Kelpie Australian Kelpie Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 342 Australian Shepherd Australian Shepherd Mrs. Irina Poletaeva SF
1 351 Australian Stumpy Tail Cattle Dog Australian Stumpy Tail Cattle Dog Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
    Barbado Da Terceira Barbado da Terceira Mr. Rony Doedijns NL
1 271 Bearded Collie Bearded Collie Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 44 Beauceron Beauceron Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 15 Belgische Herdershond, Groenendaeler Belgian Shepherd Dog Groenendael Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 15 Belgische Herdershond, Laekense Belgian Shepherd Dog Laekenois Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 15 Belgische Herdershond, Mechelse Belgian Shepherd Dog Malonois Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 15 Belgische Herdershond, Tervuerense Belgian Shepherd DogTervueren  Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 194 Bergamasco Bergamasco Shepherd Dog Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 201 Berghond v.d. Maremmen en Abruzzen Maremma and Abruzzes Sheepdog Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 297 Border Collie Border Collie Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 191 Bouvier des Ardennes Flandres Cattle Dog Mr. Mark James GB
1 171 Bouvier des Flandres Ardennes Cattle Dog Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 113 Briard Briard Mr. Mark James GB
1 93 Cão da Serra de Aires Portuguese Sheepdog Mrs. Irina Poletaeva SF
    Chodský Pes Chodský Pes Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 350 Ciobanesc Romanesc Carpatin Ciobanesc Romanesc Carpatin Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 349 Ciobanesc Romanesc Mioritic Ciobanesc Romanesc Mioritic Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 166 Duitse Herdershond German Shepherd Dog Long-haired Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 166 Duitse Herdershond Langstokhaar German Shepherd Dog Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 87 Gos d'Atura Català Catalan Sheepdog Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 223 Hollandse Herdershond, korthaar Dutch Shepherd Short-haired Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 223 Hollandse Herdershond, langhaar Dutch Shepherd Long-hort haired Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 223 Hollandse Herdershond, ruwhaar Dutch Shepherd rough-haired Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 277 Hrvatski Ovcar Croatian Sheepdog Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 53 Komondor Komondor Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 54 Kuvasz Kuvasz Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 360 Lancashire Heeler Lancashire Heeler Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1   Miniature American Shepherd Miniature American Sheperd Mrs. Irina Poletaeva SF
1 238 Mudi Mudi Mrs. Irina Poletaeva SF
1 311 Nederlandse Schapendoes Dutch Schapendoes Mr. Mark James GB
1 16 Old English Sheepdog Old English Sheepdog Mrs. Irina Poletaeva SF
    Russisch Europese Herdershond Russka Evropeyskaya Ovcharka Mrs. Irina Poletaeva SF
1 321 Perro de Pastor Mallorquin Majorca Shepherd Dog Mrs. Irina Poletaeva SF
1 176 Picardische Herdershond Berger Picard Mrs. Irina Poletaeva SF
1 251 Polski Owczarek Nizinny Polisch Lowland Sheepdog Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 55 Puli, anders dan wit Puli, not white Mrs. Irina Poletaeva SF
1 55 Puli, wit Puli, white Mrs. Irina Poletaeva SF
1 56 Pumi Pumi Mrs. Irina Poletaeva SF
1 56 Pyreneese Herdershond à face rase Pyrenean Sheepdog Smooth-haired Mrs. Irina Poletaeva SF
1 138 Pyreneese Herdershond langhaar Pyrenean Sheepdog long-haired Mrs. Irina Poletaeva SF
1 141 Saarlooswolfhond Saarloos Wolfdog Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 83 Schipperke Schipperke Mr. Rainer Jacobs D
1 296 Schotse Herdershond Korthaar Collie Smooth Mrs. Irina Poletaeva SF
1 156 Schotse Herdershond Langhaar Collie Rough Mrs. Irina Poletaeva SF
1 88 Shetland Sheepdog Shetland Sheepdog Mr. Mark James GB
1 142 Slovenský Cuvac Slovakian Chuvach Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 252 Tatrahond Tatra Shepherd Dog Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 332 Tsjechoslowaakse Wolfhond Czeslovakian Wolfdog Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 38 Welsh Corgi Cardigan Welsh Corgi Cardigan Mrs. Yessica Sam-Sin NL
1 39 Welsh Corgi Pembroke Welsh Corgi Pembroke Mrs. Yessica Sam-Sin NL
1 326 Zuidrussische Ovcharka South Russian Shepherd Dog Mrs. Nadija Timmermans-Kadenko NL
1 347 Zwitserse Witte Herdershond White Swiss Shepherd Dog Mr. Rainer Jacobs D
Gr. Nr. ZONDAG 29.09.2019 SUNDAY 29.09.2019 Mrs. Naam Naam Land
2   KEURMEESTER GROEP 2 JUDGING GROUP 2 Mrs. Tina Peixoto PT
2 186 Affenpinscher Affenpinscher Mrs. Lisbeth Mach CH
2 247 Aidi Atlas Shepherd dog Mrs. Lisbeth Mach CH
2 331 Anatolische Herder Kangal Köpek / Anatolian Shepherd Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
2 46 Appenzeller Sennenhond Appenzell Cattle Dog Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
2 292 Argentijnse Dog Dogo Argentino Mrs. Lisbeth Mach CH
2 45 Berner Sennenhond Bernese Mountain Dog Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
2 116 Bordeaux Dog Bordeaux Dog Mrs. Yessica Sam-Sin NL
2 144 Boxer Boxer Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 315 Broholmer Broholmer Mrs. Lisbeth Mach CH
2 157 Bullmastiff Bullmastiff Mrs. Lisbeth Mach CH
2 343 Cane Corso Italian Corso Dog Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 173 Cao da Serra da Estrela Korthaar Serra da Estrella Mountain Dog Smooth-haired Mrs. Lisbeth Mach CH
2 173 Cao da Serra da Estrela Langhaar Serra da Estrella Mountain Dog Long-haired Mrs. Lisbeth Mach CH
2 170 Cao de Castro Laboreiro Castro Laboreiro Dog Mrs. Lisbeth Mach CH
2 340 Cao Fila de Sao Miguel  Cao Fila de Sao Miguel  Mrs. Lisbeth Mach CH
2 0 Cão de Gado Transmontano Cão de Gado Transmontano Mrs. Lisbeth Mach CH
2 335 Centraal Aziatische Ovtcharka Central Asia Shepherd dog Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
2 353 Cinmarron Uruguayo Uruguayan Cinmarron Mrs. Lisbeth Mach CH
2 357 Ciobanesc Romanesc de Bucovina Ciobanesc Romanesc de Bucovina Mrs. Lisbeth Mach CH
2 356 Deens-Zweedse Boerderijhond Danish-Swedish Farmdog Mrs. Lisbeth Mach CH
2 143 Dobermann Dobermann Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 346 Presa Canario Presa Canario Mrs. Lisbeth Mach CH
2 235 Duitse Dog Blauw Great Dane Bleu Mrs. Yessica Sam-Sin NL
2 235 Duitse Dog Geel en Gestroomd Great Dane Fawn and Brindle Mrs. Yessica Sam-Sin NL
2 235 Duitse Dog Zwart en Zwart-Wit Great Dane Black and Harlequin Mrs. Yessica Sam-Sin NL
2 185 Duitse Pinscher Miniature Pinscher Mrs. Lisbeth Mach CH
2 184 Dwergpinscher German Pinscher Mrs. Yessica Sam-Sin NL
2 183 Dwergschnauzer Peper en Zout Miniature Schnauzer Peper and Salt Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 183 Dwergschnauzer Wit Miniature Schnauzer White Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 183 Dwergschnauzer Zwart Miniature Schnauzer Black  Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 183 Dwergschnauzer Zwart-Zilver Miniature Schnauzer Black and Silver Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 149 Engelse Bulldog Bulldog Mrs. Tina Peixoto PT
2 47 Entlebucher Sennenhond Entlebuch Cattle Dog Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
2 225 Fila Brasileiro Fila Brasileiro Mrs. Lisbeth Mach CH
2 58 Grote Zwitserse Sennenhond Great Swiss Mountain Dog Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
2 308 Hollandse Smoushond Dutch Smoushond Mrs. Diana Striegel-Oskam NL
2 190 Hovawart Hovawart Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
2 328 Kaukasische Ovtcharka Causian Shepherd Dog Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
2 278 Krazksi Ovcar Karst Shepherd Dog Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
2 226 Landseer E.C.T. Landseer Continental-European Type Mrs. Lisbeth Mach CH
2 145 Leonbergse Hond Leonberger Mrs. Yessica Sam-Sin NL
2 264 Mastiff Mastiff Mrs. Lisbeth Mach CH
2 92 Mastin de los Pirineos Pyrenean Mastiff Mrs. Lisbeth Mach CH
2 91 Mastin Espagnol Spanish Mastiff Mrs. Lisbeth Mach CH
2 197 Mastino Napoletano Neapolitan Mastiff Mrs. Lisbeth Mach CH
2 182 Middenslag Schnauzer Peper en Zout Schnauzer Peper and Salt Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 182 Middenslag Schnauzer Zwart Schnauzer Black Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 50 Newfoundlander Newfoundland Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
2 64 Oostenrijkse Korthaar Pinscher Austrian Pinscher Mrs. Lisbeth Mach CH
2 249 Perro dogo de Mallorquin Majorca Mastiff Mrs. Lisbeth Mach CH
2 137 Pyrenese Berghond Pyrenean Mountain Dog Mrs. Lisbeth Mach CH
2 96 Rafeiro do Alentejo Alentejo Mastiff Mrs. Lisbeth Mach CH
2 181 Riesenschnauzer Peper en Zout Giant Schnauzer Peper and Salt Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 181 Riesenschnauzer Zwart Giant Schnauzer Black Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 147 Rottweiler Rottweiler Mrs. Tina Peixoto PT
2 41 Sarplaninac Yugoslavian Shepherd Dog Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
2 309 Shar Pei Shar Pei Mr. Glenn Davies GB
2 61 Sint Bernardhond Korthaar Saint Bernard Dog Short-haired Mrs. Mirjam Winkens NL
2 61 Sint Bernardhond Langhaar Saint Bernard Dog Long-haired Mrs. Mirjam Winkens NL
2 230 Tibetaanse Mastiff Tibetan Mastiff Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
2 355 Tornjak Croation Shepherd Dog Mrs. Lisbeth Mach CH
2 260 Tosa  Tosa Mrs. Lisbeth Mach CH
2 327 Zwarte Russische Terrier Black Russian Terrier Mr. Rainer Jacobs D
Gr. Nr. ZONDAG 29.09.2019 SUNDAY 29.09.2019 Mrs. Naam Naam Land
3   KEURMEESTER GROEP 3 JUDGING GROUP 3 Mr. Rainer Jacobs D
3 7 Airedale Terrier Airedale Terrier Mrs. Irina Poletaeva SF
3 286 American Staffordshire Terrier American Staffordshire Terrier Mr. Luis Peixoto PT
3 236 Australische Silky Terrier Australian Silky Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 8 Australische Terrier Australian Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 9 Bedlington Terrier Bedlington Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 0 Biewer Terrier Biewer Terrier Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
3 10 Border Terrier Border Terrier Mr. Satu Ylä-Mononen SF
3 341 Braziliaanse Terrier Brazilian Terrier Mr. Rainer Jacobs D
3 359 Bull Terrier Standaard Bull Terrier   Mr. Rony Doedijns NL
3 11 Bull Terrier Miniatuur Bull Terrier Miniature  Mr. Rony Doedijns NL
3 4 Cairn Terrier Cairn Terrier Mrs. Anca Giura ROM
3 246 Cesky Terrier Cesky Terrier Mr. Rainer Jacobs D
3 168 Dandie Dinmont Terrier Dandie Dinmont Terrier Mr. Rainer Jacobs D
3 103 Duitse Jachtterrier German Hunting Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 13 Engelse Toy Terrier Enlish Toy Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 169 Foxterrier Draadhaar Foxterrier Wire Mr. Rainer Jacobs D
3 12 Foxterrier Gladhaar Foxterrier Smooth Mr. Rainer Jacobs D
3 139 Ierse Terrier Ierse Terrier Mr. Rainer Jacobs D
3 302 Irish Glen of Imaal Terrier Irish Glen of Imaal Terrier Mr. Rainer Jacobs D
3 40 Irish Soft-Coated Wheaten Terrier Irish Soft-Coated Wheaten Terrier Mrs. Marieke Van Veluw NL
3 345 Jack Russel Terrier Jack Russel Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 259 Japanse Terrier Japanese Terrier Mr. Rainer Jacobs D
3 3 Kerry Blue Terrier Kerry Blue Terrier Mr. Luis Peixoto PT
3 70 Lakeland Terrier Lakeland Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 71 Manchester Terrier Manchester Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 272 Norfolk Terrier Norfolk Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 72 Norwich Terrier Norwich Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 339 Parson Russel Terriër Parson Russel Terriër Mr. Rony Doedijns NL
3 73 Schotse Terrier Scottish Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 74 Sealyham Terrier Sealyham Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 75 Skye Terrier Skye Terrier Mr. Luis Peixoto PT
3 76 Staffordshire Bull Terrier Staffordshire Bull Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 78 Welsh Terrier Welsh Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 85 West Highland White Terrier West Highland White Terrier Mrs. Tina Peixoto PT
3 86 Yorkshire Terrier Yorkshire Terrier Mr. Fabricio Di Paola Nuzzo I
Gr. Nr. ZONDAG 29.09.2019 SUNDAY 29.09.2019 Mrs. Naam Naam Land
4   KEURMEESTER GROEP 4 JUDGING GROUP 4 Mrs. Anca Giura ROM
4 148 Dashond Korthaar Dachshund Standaard Smooth-haired Mrs. Anca Giura ROM
4 148 Dashond Langhaar Dachshund Standaard Long-haired Mrs. Anca Giura ROM
4 148 Dashond Ruwhaar Dachshund Standaard Wire-haired Mrs. Anca Giura ROM
4 148 Dwergdashond Korthaar Miniature Dachshund Smooth-haired Mrs. Anca Giura ROM
4 148 Dwergdashond Langhaar Miniature Dachshund Long-haired Mrs. Anca Giura ROM
4 148 Dwergdashond Ruwhaar Miniature Dachshund Wire-haired Mrs. Anca Giura ROM
4 148 Kaninchen Dashond Korthaar Rabbit Dachshund Smooth-haired Mrs. Anca Giura ROM
4 148 Kaninchen Dashond Langhaar Rabbit Dachshund Long-haired Mrs. Anca Giura ROM
4 148 Kaninchen Dashond Ruwhaar Rabbit Dachshund Wire-haired Mrs. Anca Giura ROM
Gr. Nr. ZONDAG 29.09.2019 SUNDAY 29.09.2019 Mrs. Naam Naam Land
5   KEURMEESTER GROEP 5 JUDGING GROUP 5 Mr. Ivo  Ingraffia  I
5 255 Akita  Akita Mrs. Erika Häkkinen SF
5 243 Alaskan Malamute Alaskan Malamute Mrs. Erika Häkkinen SF
5 344 American Akita American Akita Mrs. Erika Häkkinen SF
5 43 Basenji Basenji Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
5 273 Canaänhond Canaän Dog Mrs. Erika Häkkinen SF
5 205 Chow Chow Chow Chow Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
5 199 Cirnecco dell' Etna Cirnecco dell' Etna Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
5 97 Dwergkeeshond Pomeranian Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 291 Eurasier Eurasian Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 189 Lapinkoira/ Finse Lappenhond Lapinkoira/Finnish Lappenhund Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 49 Finse Spits Finnish Spitz Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 274 Groenlandhond Greenland Dog Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 97 Grote Keeshond Bruin en Zwart Giant Spitz Brown or Black Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 97 Grote Keeshond Wit Giant Spitz White Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 97 Grote Keeshond Wolfsgrijs German Spitz  Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 261 Hokkaido Hokkaido Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 289 IJslandse Hond Icelandic Sheepdog Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 42 Jämthund Swedish Elkhound ( Jämthund) Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 262 Japanse Spits Japanese Spitz  Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 317 Kai  Kai Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 48 Karelische Berenhond Karelian Bear Dog Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 318 Kishu Kishu Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 97 Kleine Keeshond Bruin en Zwart Miniature Spitz Brown or Black Mr. Glenn Davies GB
5 97 Kleine Keeshond Oranje en Wolfsgrauw Miniature Spitz orange, Grey shaded and other colours Mr. Glenn Davies GB
5 97 Kleine Keeshond Wit Miniature Spitz White Mr. Glenn Davies GB
5 334 Korea Jindo Dog Korea Jindo Dog Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 284 Lapinporokoira/ Lappen Herdershond Lapinporokoira Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 234 Mexicaanse Naakthond Midden Mexican Hairless Dog, Intermediate Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 234 Mexicaanse Naakthond Miniatuur Mexican Hairless Dog, Miniature Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 234 Mexicaanse Naakthond Standaard Mexican Hairless Dog, Standard Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 97 Middenslag Keeshond Bruin en Zwart Medium Spitz Brown or Black Mr. Glenn Davies GB
5 97 Middenslag Keeshond Oranje en Wolfsgrauw Medium Spitz, Orange, Grey shaded and other colours Mr. Glenn Davies GB
5 97 Middenslag Keeshond Wit Medium Spitz White Mr. Glenn Davies GB
5 237 Noorse Buhund Norwegian Buhund Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 242 Noorse Elandhond Grijs Norwegian Elkhound Grey Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 268 Noorse Elandhond Zwart Norwegian Elkhound Black Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 265 Noorse Lundehund Norwegian Lundehund Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 276 Norbottenspets Norbottenspitz Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 305 Oost Siberische Laika East Siberian Laika Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 310 Peruaanse Naakthond Grande Pervian Hairless Dog Large Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 310 Peruaanse Naakthond Medio Pervian Hairless Dog Medium Sized Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 310 Peruaanse Naakthond Requeno Pervian Hairless Dog Miniature Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 248 Pharao Hond Pharao Hound Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
5 329 Podenco Canario Canarian Warren Hound Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
5 89 Podenco Ibicenco Korthaar Ibizan Warren Hound, Smooth Haired Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
5 89 Podenco Ibicenco Ruwhaar Ibizan Warren Hound, Rough Haired Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
5 94 Podengo Português, groot, gladhaar Portugues Warren Hound, Smooth-haired Large Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
5 94 Podengo Português, groot, ruwhaar Portugues Warren Hound, Wire-haired Large Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
5 94 Podengo Português, klein, gladhaar Portugues Warren Hound, Smooth-haired, Miniature Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
5 94 Podengo Português, klein, ruwhaar Portugues Warren Hound, Wire-haired Miniature Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
5 94 Podengo Português, middenslag, gladhaar Portugues Warren Hound, Smooth-haired, Medium Sized Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
5 94 Podengo Português, middenslag, ruwhaar Portugues Warren Hound, Wire-haired, Medium Sized Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
5 304 Russische Europese Laika Russian Europian Laika Mrs. Lisbeth Mach CH
5 212 Samojeed Samoyed Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 257 Shiba  Shiba  Mr. Ivo  Ingraffia  I
5 319 Shikoku Shikoku Mrs. Lisbeth Mach CH
5 270 Siberische Husky Siberian Husky Mr. Dick Rutten NL
5 348 Taiwan dog Taiwan dog Mrs. Erika Häkkinen SF
5 358 Thai Bangkaew Dog Thai Bangkaew Dog Mrs. Erika Häkkinen SF
5 338 Thailandse Ridgeback Thaiwan Ridgeback Dog Mrs. Erika Häkkinen SF
5 14 Västgötaspets Swedish Vallhund Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 195 Volpino Italiano Volpino Italiano Mr. Ivo  Ingraffia  IT
5 306 West Siberische Laika West Siberian Laika Mrs. Lisbeth Mach CH
5 135 Zweedse Lappenhond Swedish Lapphund Mrs. Erika Häkkinen SF
Gr. Nr. ZONDAG 29.09.2019 SUNDAY 29.09.2019 Mrs. Naam Naam Land
6   KEURMEESTER GROEP 6 JUDGING GROUP 6 Mr. Paul Sanders NL
6 254 Alpenländische Daschbracke Alpine Dachsbracke Mr. Paul Sanders NL
6 303 AmEricaanse Foxhound Aerican Foxhound Mr. Paul Sanders NL
6 325 Anglo-Français de Petit Venerie Anglo-Français de Petit Venerie Mr. Paul Sanders NL
6 20 Ariegeois Ariegeois Mr. Paul Sanders NL
6 34 Basset Artesien Normand Basset Artésien-Normand  Mr. Paul Sanders NL
6 35 Basset Bleu de Gascogne Basset Bleu Gascony  Mr. Paul Sanders NL
6 36 Basset Fauve de Bretagne Basset Fawn Brittany  Mr. Paul Sanders NL
6 163 Basset Hound Basset Hound Mr. Paul Sanders NL
6 217 Bayrischer Gebirgsschweisshund Bavarian Mountain Scenthound Mr. Paul Sanders NL
6 161 Beagle Beagle Mr. Paul Sanders NL
6 290 Beagle Harrier Beagle Harrier Mr. Paul Sanders NL
6 59 Berner Laufhund Bernese Hound Mr. Paul Sanders NL
6 60 Berner Niederlaufhund Small Bernese Hound Mr. Paul Sanders NL
6 25 Billy Billy Mr. Paul Sanders NL
6 300 Black and Tan Coonhound Black and Tan Coonhound Mr. Paul Sanders NL
6 84 Bloedhond Bloodhound Mr. Paul Sanders NL
6 155 Bosanski Ostrodiaki Gonic-Barak Osnian Course-Haired Hound, Called Barak Mr. Paul Sanders NL
6 63 Brandlbracke Austrian Black and Tan Hound Mr. Paul Sanders NL
6 19 Briquet Griffon Vendeen Briquet Griffon Vendéen Mr. Paul Sanders NL
6 28 Chien d'Artois Chien d'Artois Mr. Paul Sanders NL
6 279 Crnogorski Planinski Gonic Montenegrin Mountain Dog Mr. Paul Sanders NL
6 153 Dalmatische Hond  Dalmatian Mrs. Lisbeth Mach CH
6 130 Drever Sedish Dachsbracke Mr. Paul Sanders NL
6 299 Duitse Brak  German Hound Mr. Paul Sanders NL
6 203 Dunker Norwegian Hound Mr. Paul Sanders NL
6 159 English Foxhound English Foxhound Mr. Paul Sanders NL
6 241 Erdelyi Kopo Transylvanian Hound Mr. Paul Sanders NL
6 51 Finse Brak Finnish Hound Mr. Paul Sanders NL
6 220 Français Blanc et Noir French White and Black Hound Mr. Paul Sanders NL
6 316 Français Blanc et Orange French White and Orange Hound Mr. Paul Sanders NL
6 219 Français Tricolore French Tricolour Hound Mr. Paul Sanders NL
6 354 Gonzcy Polski Polish Hunting Dog Mr. Paul Sanders NL
6 323 Grand Anglo-Français Blanc et Noir Great Anglo-French White and Black Hound  Mr. Paul Sanders NL
6 324 Grand Anglo-Français Blanc et Orange Great Anglo-French White and Orange Hound  Mr. Paul Sanders NL
6 322 Grand Anglo-Français Tricolore Great Anglo-French Tricolour Hound  Mr. Paul Sanders NL
6 33 Grand Basset Griffon Vendeen Grand Basset Griffon Vendeen Mr. Paul Sanders NL
6 22 Grand Bleu de Gascogne Great Blue Gascony Hound Mr. Paul Sanders NL
6 21 Great Gascon Saintongeois Great Gascon Saintongeois Mr. Paul Sanders NL
6 282 Grand Griffon vendéen Grand Griffon vendéen Mr. Paul Sanders NL
6 32 Griffon Bleu de Gascogne Blue Gascony Griffon Mr. Paul Sanders NL
6 66 Griffon Fauve de Bretagne Fawn Brittany Griffon Mr. Paul Sanders NL
6 17 Griffon Nivernais Griffon Nivernais Mr. Paul Sanders NL
6 267 Halden Stövare Halden Hound Mr. Paul Sanders NL
6 132 Hamilton Stövare Hamilton Hound Mr. Paul Sanders NL
6 213 Hannoverscher Schweisshund Hanovarian Scenthound Mr. Paul Sanders NL
6 295 Harrier Harrier Mr. Paul Sanders NL
6 214 Hellinikos Ichnilatis Hellenic Hound Mr. Paul Sanders NL
6 266 Hygenhund Hygen Hound Mr. Paul Sanders NL
6 151 Istarski Kratkodiaki Gonic Istrian Short-Haired Hound Mr. Paul Sanders NL
6 152 Istarski Ostrodiaki Gonic Istrian Coarse-Haired Hound Mr. Paul Sanders NL
6 59 Jura Laufhund Jura-Hound Mr. Paul Sanders NL
6 60 Jura Niederlaufhund Small Jura Hound Mr. Paul Sanders NL
6 59 Luzerner Laufhund Lucerne Hound Mr. Paul Sanders NL
6 60 Luzerner Niederlaufhund Small Lucerne Hound Mr. Paul Sanders NL
6 52 Ogar Polski Polish-Hound Mr. Paul Sanders NL
6 294 Otterhound Otterhound Mr. Paul Sanders NL
6 67 Petit Basset Griffon Vendéen Petit Basset Griffon Vendéen Mr. Paul Sanders NL
6 31 Petit Bleu de Gascogne Small Blue Gascony Hound Mr. Paul Sanders NL
6 21 Petit Gascon-Saintongeois Small Gascon Saintongeois Mr. Paul Sanders NL
6 24 Poitevin Poitevin Mr. Paul Sanders NL
6 30 Porcelaines Porcelaines Mr. Paul Sanders NL
6 154 Posavski Gonic Posavaz Hound Mr. Paul Sanders NL
6 146 Rhodesian Ridgeback Rhodesian Ridgeback Mrs. Irina Poletaeva SF
6 204 Sabueso Espanol Spanish Hound Mr. Paul Sanders NL
6 59 Schiller Stövare Schiller Hound Mr. Paul Sanders NL
6 60 Schwyzer Laufhund Schwyz Hound Mr. Paul Sanders NL
6 337 Schwyzer Nieder Laufhund Small Schwyz Hound Mr. Paul Sanders NL
6 337 Segugio Italiano Korthaar Italian Hound, Short-haired Mr. Paul Sanders NL
6 198 Segugio Italiano Ruwhaar Italian hound, Coarse-haired Mr. Paul Sanders NL
6 244 Slovensky Kopov Slovakian Hound Mr. Paul Sanders NL
6 129 Smaland Stövare Smaland Hound Mr. Paul Sanders NL
6 150 Srpski Gonic Serbian Hound Mr. Paul Sanders NL
6 229 Srpski Trobojni Gonic Serbian Tricolour Hound Mr. Paul Sanders NL
6 62 Steirische Rauhaarige Hochgebirgsbracke Styrian Coarse-haired Hound Mr. Paul Sanders NL
6 68 Tiroler Bracke Tyrolean Hound Mr. Paul Sanders NL
6 100 Westfälische Dachsbracke Westphalian Dachsbracke Mr. Paul Sanders NL
Gr. Nr. ZONDAG 29.09.2019 SUNDAY 29.09.2019 Mrs. Naam Naam Land
7   KEURMEESTER GROEP 7 JUDGING GROUP 7 Mr. Wout Arxhoek NL
7 202 Bracco Italiano Italian Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 180 Braque d'Auvergne Auvergne Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 177 Braque de l'Ariege Ariege Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 179 Braque du Bourbonnais Bourbonnais Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 133 Braque Français type Gascogne French Pointing Dog, Gascogne type Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 134 Braque Français type Pyrenees French Pointing Dog, Pyrenean type  Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 115 Braque Saint-Germain St. Germain Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 245 Cesky Fousek Bohemian Wire-haired Pointing Griffon Mr. Wout Arxhoek NL
7 224 Drentsche Patrijshond Drentse Partridge Dog Mrs. Diana Striegel-Oskam NL
7 98 Duitse Staande Hond Draadhaar German Wire-haired Pointing Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 119 Duitse Staande Hond Korthaar German Short-haired Pointing Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 117 Duitse Staande Hond Langhaar German Long-haired Pointing Dog  Mrs. Diana Striegel-Oskam NL
7 232 Duitse Staande Hond Stekelhaar German Rough-haired Pointing Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 2 Engelse Setter English Setter Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 106 Epagneul Bleu de Picardie Blue Picardy Spaniel Mr. Wout Arxhoek NL
7 95 Epagneul Breton Brittany Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 114 Epagneul de Pont-Audemer Spaniel de Point-Audemer Mrs. Tina Peixoto PT
7 175 Epagneul Français French Spaniel Mrs. Tina Peixoto PT
7 108 Epagneul Picard Picardy Spaniel Mrs. Tina Peixoto PT
7 281 Gammel Dansk Honsehond Old Danish Pointing Dog Mrs. Tina Peixoto PT
7 6 Gordon Setter Gordon Setter Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 107 Griffon Korthals French Wire-haired Korthals Pointing Griffon Mrs. Tina Peixoto PT
7 118 Grote Münsterlander Large Munsterlander Mrs. Diana Striegel-Oskam NL
7 102 Heidewachtel Small Munsterlander Mrs. Diana Striegel-Oskam NL
7 120 Ierse Setter Irish Red and White Setter Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 330 Ierse Setter Rood en Wit Irish Red Setter Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 90 Perdiguero de Burgos Burgos Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 216 Poedelpointer Pudelpointer Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 1 Pointer Pointer Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 187 Portugese Pointer Portuges Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 320 Slovensky Hruborsty Stavac Slovakian Wire-haired Pointig Dog Mrs. Tina Peixoto PT
7 165 Spinone Italiano Italian wire-haired Pointing Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 222 Stabyhoun Frisian Pointing Dog Mrs. Diana Striegel-Oskam NL
7 239 Vizsla Draadhaar Hungarian Wire-haired Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 57 Vizsla Korthaar Hungarian Short-haired Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 99 Weimarse Staande Hond Korthaar Weimeraner Short-haired Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 99 Weimarse Staande Hond Langhaar Weimeraner Long-haired Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
Gr. Nr. ZONDAG 29.09.2019 SUNDAY 29.09.2019 Mrs. Naam Naam Land
8   KEURMEESTER GROEP 8 JUDGING GROUP 8 Mrs. Dinanda Mensink NL
8 167 Amerikaanse Cocker Spaniel American Cocker Spaniel Mrs. Dinanda Mensink NL
8 301 Amerikaanse Waterspaniel American Water Spaniel Mr. Luis Peixoto PT
8 105 Barbet Barbet Mr. Rony Doedijns NL
8 263 Cao de Agua Portugues Portuguese Water Dog Mr. Rony Doedijns NL
8 109 Chesapeake Bay Retriever Chesapeake Bay Retriever Mr. Rony Doedijns NL
8 110 Clumber Spaniel Clumber Spaniel Mrs. Dinanda Mensink NL
8 104 Curly-Coated Retriever Curly-Coated Retriever Mr. Rony Doedijns NL
8 5 Duitse Kwartelhond German Spaniel Mrs. Dinanda Mensink NL
8 125 Engelse Cocker Spaniel English Cocker Spaniel Mrs. Dinanda Mensink NL
8 123 Engelse Springer Spaniel English Springer Spaniel Mrs. Dinanda Mensink NL
8 121 Field Spaniel Field Spaniel Mrs. Dinanda Mensink NL
8 111 Flatcoated Retriever Flatcoated Retriever Mrs. Tina Peixoto PT
8 124 Golden Retriever Golden Retriever Mrs. Janis Ward GB
8 314 Ierse Waterspaniel Irish Water Spaniel Mr. Luis Peixoto PT
8 124 Kooikerhondje Kooikerhondje Mrs. Diana Striegel-Oskam NL
8 122 Labrador Retriever Labrador Retriever Mr. Luis Peixoto PT
8 298 Lagotto Romagnolo Romagna Water dog Mr. Luis Peixoto PT
8 312 Nova Scotia Duck Tolling Retriever Nova Scotia Duck Tolling Retriever Mrs. Dinanda Mensink NL
8 336 Perro de Aqua Espanol Spanish Water dog Mr. Luis Peixoto PT
8 127 Sussex Spaniel Sussex Spaniel Mrs. Dinanda Mensink NL
8 126 Welsh Springer Spaniel Welsh Springer Spaniel Mrs. Dinanda Mensink NL
8 221 Wetterhoun Frisian Water Dog Mrs. Diana Striegel-Oskam NL
Gr. Nr. ZONDAG 29.09.2019 SUNDAY 29.09.2019 Mrs. Naam Naam Land
9   KEURMEESTER GROEP 9 JUDGING GROUP 9 Mr. Francesco Di Paola Nuzzo
9 215 Bichon Frise Bichon Frise Mr. Rainer Jacobs D
9 196 Bolognezer Bolognese Mr. Rainer Jacobs D
9 140 Boston Terrier Boston Terrier Mr. Rainer Jacobs D
9 136 Cavalier King Charles Spaniel Cavalier King Charles Spaniel Mr. Rainer Jacobs D
9 218 Chihuahua Korthaar Chihuahua Smooth-haired Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 218 Chihuahua Langhaar Chihuahua Long-haired Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 288 Chinese Naakthond Chinese Crested Dog Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 283 Coton de Tulear Coton de Tulear Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 172 Dwergpoedel Abrikoos en Grijs-Rood Poodle Miniature, Grey, Orange-Fawn, Red-Fawn Mrs. Marieke Van Veluw NL
9 172 Dwergpoedel Bruin-Wit en Zwart Poodle, Miniature, Black-White-Brown Mrs. Marieke Van Veluw NL
9 77 Epagneul nain Continental Papillon Continental Toy Spaniel Papillion Mr. Rainer Jacobs D
9 77 Epagneul nain Continental Phalène Continental Toy Spaniel Phalene Mr. Rainer Jacobs D
9 101 Franse Bulldog French Bulldog Mrs. Christina Sonberg N
9 81 Griffon Belge Belgian Griffon Mr. Rainer Jacobs D
9 80 Griffon Bruxellois Brussels Griffon Mr. Rainer Jacobs D
9 172 Grote Poedel Abrikoos en Grijs Rood Poodle Standard, Grey, Orange-Fawn, Red-Fawn Mrs. Marieke Van Veluw NL
9 172 Grote Poedel Bruin-Wit en Zwart Poodle, Standard, Black-White-Brown Mrs. Marieke Van Veluw NL
9 250 Havanezer Havanese Mr. Rainer Jacobs D
9 206 Japanse Spaniel Japanese Chin Mr. Rainer Jacobs D
9 128 King Charles Spaniel King Charles Spaniel Mr. Rainer Jacobs D
9 192 Kromfohrländer Kromfohrländer Mr. Rainer Jacobs D
9 233 Leeuwhondje Little Lion Dog Mr. Rainer Jacobs D
9 227 Lhasa Apso Lhasa Apso Mr. Glenn Davies GB
9 65 Maltezer Maltese Mr. Rainer Jacobs D
9 0 Markiesje Markiesje Mr. Rainer Jacobs D
9 172 Middenslag Poedel Abrikoos en Grijs Rood Poodle Medium, Grey, Orange-Fawn, Red-Fawn Mrs. Marieke Van Veluw NL
9 172 Middenslag Poedel Bruin-Wit en Zwart Poodle, Medium, Black-White-Brown Mrs. Marieke Van Veluw NL
9 253 Mopshond Pug Mrs. Christina Sonberg N
9 207 Pekingees Pekingese Mr. Rainer Jacobs D
9 82 Petit Brabançon Petit Brabançon Mr. Rainer Jacobs D
9 0 Praagse Ratttler Prazsky Krysarik Mr. Rainer Jacobs D
9 352 Russian Toy, korthaar Russian Toy, Short-haired Mr. Rainer Jacobs D
9 352 Russian Toy, langhaar Russian Toy, Long-haired Mr. Rainer Jacobs D
9 208 Shih Tzu Shih Tzu Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
9 231 Tibetaanse Spaniel Tibetan Spaniel Mrs. Christina Sonberg N
9 209 Tibetaanse Terrier Tibetan Terrier Mr. Mark James GB
9 172 Toy Poedel Poodle Toy Mrs. Marieke Van Veluw NL

 

Gr. Nr. ZONDAG 29.09.2019 SUNDAY 29.09.2019 Mrs. Naam Naam Land
10   KEURMEESTER GROEP 10 JUDGING GROUP 10 Mrs. Lisbeth Mach CH
10 228 Afghaanse Windhond Afghan Hound Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
10 307 Azawakh Azawakh Mrs. Lisbeth Mach CH
10 193 Barsoi Barsoi Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
10 333 Chart Polski Polish Greyhound Mrs. Lisbeth Mach CH
10 164 Deerhound Deerhound Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
10 285 Galgo Espagnol Spanish Greyhound Mrs. Lisbeth Mach CH
10 158 Greyhound Greyhound Mrs. Lisbeth Mach CH
10 160 Ierse Wolfshond Irish Wolfhound Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
10 200 Italiaans Windhondje Italian Greyhound Mrs. Lisbeth Mach CH
10 240 Magyar Agar Hungarian Greyhound Mrs. Lisbeth Mach CH
10 269 Saluki Saluki Mrs. Lisbeth Mach CH
10 188 Sloughi Sloughi Mrs. Lisbeth Mach CH
10 162 Whippet Whippet Mrs. Lisbeth Mach CH

Hoofdsponsor CAC/CACIB Maastricht 2019

 

 

Bezoek ons op Facebook

Stichting HTM
Herenhof 11, 6162 EB Geleen

Kamer van Koophandel : 41078735
BTW Nr.: NL80275297B01

Secretariaat: Mevr. Ricky Lochs
Tel: +31 (0) 6 55602545
Te bereiken tussen 13.00 uur tot 20.00 uur

mail: info@dogshowmaastricht.nl 

Stichting Hondententoonstelling Maastricht

Onze bankgegevens:

IBAN : NL23 RABO 0105 9362 51
t.n.v. Stichting HTM te Landgraaf

BIC : RABONL2U