Keurmeesters zaterdag

Saturday, 28 September, 2019

ERERING MAIN RING        
Juniorhandling  Juniorhandling      Volgt  
Beste minor puppy Best Minor Puppy Mrs. Carla Dusseldorp NL
Beste puppy  Best Puppy Mrs. Yessia Sam-Sin NL
Beste Veteraan Best Veteran Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
Koppelklasse Brace class Mrs. Erika Häkkinen SF
Nationaal erkende rassen National recognized breeds Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
Herdershonden en veedrijvers Sheepdogs and Catlledogs (except Swiss Cattledogs) Mr. Dick Rutten NL
Pinschers en Schnauzers, Pinscher and Schnauzer - Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
Molossers en Sennenhonden Molossoid and Swiss Mountain and Catlle dogs        
Terriers Terriers Mr. Rony Doedijns NL
Dashonden Dachshunds Mr. Paul Sanders NL
Spitzen en Honden van het Oertype Spitz and Primitive Types Mrs. Anca Giura ROM
Lopende Honden en Zweethonden Scenthounds and related breeds Mrs. Irina Poletaeva SF
Voorstaande Honden Pointing Dogs Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
Retrievers en Waterhonden Retrievers - Flushing Dogs - Water Dogs Mrs. Tina Peixoto PT
Gezelschapshonden Companion and Toy Dogs Mr. Rainer Jacobs D
Windhonden Sighthounds Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
Beste van de NL rassen Best Dutch Breeds Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
Beste jeudghond voorselectie Best Junior pre selection     Alle groepskeurmeesters  
Beste jeugdhond Best Junior Mrs. Lisbeth Mach CH
BEST IN SHOW BEST IN SHOW Mrs. Lisbeth Mach CH
Gr. Nr. RASSEN OP ZATERDAG 28.09.2019 BREEDS ON SATURDAY 28.09.2019   Naam Naam Land
1   KEURMEESTER GROEP 1 JUDGING GROUP 1 Mr. Dick Rutten NL
1 287 Australian Cattle Dog Australian Cattledog Mrs. Lisbeth Mach CH
1 293 Australian Kelpie Australian Kelpie Mrs. Lisbeth Mach CH
1 342 Australian Shepherd Australian Shepherd Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
1 351 Australian Stumpy Tail Cattle Dog Australian Stumpy Tail Cattle Dog Mrs. Lisbeth Mach CH
    Barbado Da Terceira Barbado da Terceira Mrs. Tina Peixoto PT
1 271 Bearded Collie Bearded Collie Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
1 44 Beauceron Beauceron Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 15 Belgische Herdershond, Groenendaeler Belgian Shepherd Dog Groenendael Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 15 Belgische Herdershond, Laekense Belgian Shepherd Dog Laekenois Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 15 Belgische Herdershond, Mechelse Belgian Shepherd Dog Malonois Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 15 Belgische Herdershond, Tervuerense Belgian Shepherd DogTervueren  Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 194 Bergamasco Bergamasco Shepherd Dog Mrs. Anca Giura ROM
1 201 Berghond v.d. Maremmen en Abruzzen Maremma and Abruzzes Sheepdog Mrs. Irina Poletaeva SF
1 297 Border Collie Border Collie `Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
1 191 Bouvier des Ardennes Flandres Cattle Dog Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 171 Bouvier des Flandres Ardennes Cattle Dog Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 113 Briard Briard Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 93 Cão da Serra de Aires Portuguese Sheepdog Mrs. Tina Peixoto PT
    Chodský Pes Chodský Pes Mr. Rony Doedijns NL
1 350 Ciobanesc Romanesc Carpatin Ciobanesc Romanesc Carpatin Mrs. Anca Giura ROM
1 349 Ciobanesc Romanesc Mioritic Ciobanesc Romanesc Mioritic Mrs. Anca Giura ROM
1 166 Duitse Herdershond German Shepherd Dog Long-haired Mrs. Irina Poletaeva SF
1 166 Duitse Herdershond Langstokhaar German Shepherd Dog Mrs. Irina Poletaeva SF
1 87 Gos d'Atura Català Catalan Sheepdog Mrs. Lisbeth Mach CH
1 223 Hollandse Herdershond, korthaar Dutch Shepherd Short-haired Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 223 Hollandse Herdershond, langhaar Dutch Shepherd Long-hort haired Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 223 Hollandse Herdershond, ruwhaar Dutch Shepherd rough-haired Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 277 Hrvatski Ovcar Croatian Sheepdog Mrs. Lisbeth Mach CH
1 53 Komondor Komondor Mrs. Anca Giura ROM
1 54 Kuvasz Kuvasz Mrs. Anca Giura ROM
1 360 Lancashire Heeler Lancashire Heeler Mrs. Anca Giura ROM
1   Miniature American Shepherd Miniature American Sheperd Mr. Rony Doedijns NL
1 238 Mudi Mudi Mrs. Anca Giura ROM
1 311 Nederlandse Schapendoes Dutch Schapendoes Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 16 Old English Sheepdog Old English Sheepdog Mr. Mark James GB
    Russisch Europese Herdershond Russka Evropeyskaya Ovcharka Mr. Rony Doedijns NL
1 321 Perro de Pastor Mallorquin Majorca Shepherd Dog Mrs. Anca Giura ROM
1 176 Picardische Herdershond Berger Picard Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 251 Polski Owczarek Nizinny Polisch Lowland Sheepdog Mrs. Anca Giura ROM
1 55 Puli, anders dan wit Puli, not white Mrs. Anca Giura ROM
1 55 Puli, wit Puli, white Mrs. Anca Giura ROM
1 56 Pumi Pumi Mrs. Anca Giura ROM
1 56 Pyreneese Herdershond à face rase Pyrenean Sheepdog Smooth-haired Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 138 Pyreneese Herdershond langhaar Pyrenean Sheepdog long-haired Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 141 Saarlooswolfhond Saarloos Wolfdog Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 83 Schipperke Schipperke Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 296 Schotse Herdershond Korthaar Collie Smooth Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
1 156 Schotse Herdershond Langhaar Collie Rough Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
1 88 Shetland Sheepdog Shetland Sheepdog Mrs. Christine Sonberg N
1 142 Slovenský Cuvac Slovakian Chuvach Mrs. Lisbeth Mach CH
1 252 Tatrahond Tatra Shepherd Dog Mrs. Lisbeth Mach CH
1 332 Tsjechoslowaakse Wolfhond Czeslovakian Wolfdog Mrs. Erica Bakker- v.d. Woestijne NL
1 38 Welsh Corgi Cardigan Welsh Corgi Cardigan Mrs. Christine Sonberg N
1 39 Welsh Corgi Pembroke Welsh Corgi Pembroke Mrs. Christine Sonberg N
1 326 Zuidrussische Ovcharka South Russian Shepherd Dog Mrs. Anca Giura ROM
1 347 Zwitserse Witte Herdershond White Swiss Shepherd Dog Mrs. Lisbeth Mach CH
Gr. Nr. RASSEN OP ZATERDAG 28.09.2019 BREEDS ON SATURDAY 28.09.2019   Naam Naam Land
2   KEURMEESTER GROEP 2 JUDGING GROUP 2 Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
2 186 Affenpinscher Affenpinscher Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
2 247 Aidi Atlas Shepherd dog Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
2 331 Anatolische Herder Kangal Köpek / Anatolian Shepherd Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
2 46 Appenzeller Sennenhond Appenzell Cattle Dog Mr. Rony Doedijns NL
2 292 Argentijnse Dog Dogo Argentino Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 45 Berner Sennenhond Bernese Mountain Dog Mrs, Nadija Timmermans Kadenko NL
2 116 Bordeaux Dog Bordeaux Dog Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 144 Boxer Boxer Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
2 315 Broholmer Broholmer Mrs. Anca Giura ROM
2 157 Bullmastiff Bullmastiff Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 343 Cane Corso Italian Corso Dog Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
2 173 Cao da Serra da Estrela Korthaar Serra da Estrella Mountain Dog Smooth-haired Mrs. Tina Peixoto PT
2 173 Cao da Serra da Estrela Langhaar Serra da Estrella Mountain Dog Long-haired Mrs. Tina Peixoto PT
2 170 Cao de Castro Laboreiro Castro Laboreiro Dog Mrs. Tina Peixoto PT
2 340 Cao Fila de Sao Miguel  Cao Fila de Sao Miguel  Mrs. Tina Peixoto PT
2 0 Cão de Gado Transmontano Cão de Gado Transmontano Mrs. Tina Peixoto PT
2 335 Centraal Aziatische Ovtcharka Central Asia Shepherd dog Mrs. Tina Peixoto PT
2 353 Cinmarron Uruguayo Uruguayan Cinmarron Mrs. Tina Peixoto PT
2 357 Ciobanesc Romanesc de Bucovina Ciobanesc Romanesc de Bucovina Mrs. Tina Peixoto PT
2 356 Deens-Zweedse Boerderijhond Danish-Swedish Farmdog Mrs. Tina Peixoto PT
2 143 Dobermann Dobermann Mrs. Anca Giura ROM
2 346 Presa Canario Presa Canario Mrs. Anca Giura ROM
2 235 Duitse Dog Blauw Great Dane Bleu Mr. Dick Rutten NL
2 235 Duitse Dog Geel en Gestroomd Great Dane Fawn and Brindle Mr. Dick Rutten NL
2 235 Duitse Dog Zwart en Zwart-Wit Great Dane Black and Harlequin Mr. Dick Rutten NL
2 185 Duitse Pinscher Miniature Pinscher Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
2 184 Dwergpinscher German Pinscher Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
2 183 Dwergschnauzer Peper en Zout Miniature Schnauzer Peper and Salt Mrs. Irina Poletaeva SF
2 183 Dwergschnauzer Wit Miniature Schnauzer White Mrs. Irina Poletaeva SF
2 183 Dwergschnauzer Zwart Miniature Schnauzer Black  Mrs. Irina Poletaeva SF
2 183 Dwergschnauzer Zwart-Zilver Miniature Schnauzer Black and Silver Mrs. Irina Poletaeva SF
2 149 Engelse Bulldog Bulldog Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 47 Entlebucher Sennenhond Entlebuch Cattle Dog Mr. Rony Doedijns NL
2 225 Fila Brasileiro Fila Brasileiro Mrs. Anca Giura ROM
2 58 Grote Zwitserse Sennenhond Great Swiss Mountain Dog Mr. Rony Doedijns NL
2 308 Hollandse Smoushond Dutch Smoushond Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
2 190 Hovawart Hovawart Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
2 328 Kaukasische Ovtcharka Causian Shepherd Dog Mrs. Anca Giura ROM
2 278 Krazksi Ovcar Karst Shepherd Dog Mrs. Anca Giura ROM
2 226 Landseer E.C.T. Landseer Continental-European Type Mrs. Anca Giura ROM
2 145 Leonbergse Hond Leonberger Mrs. Carla Dusseldorp NL
2 264 Mastiff Mastiff Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 92 Mastin de los Pirineos Pyrenean Mastiff Mrs. Anca Giura ROM
2 91 Mastin Espagnol Spanish Mastiff Mrs. Anca Giura ROM
2 197 Mastino Napoletano Neapolitan Mastiff Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 182 Middenslag Schnauzer Peper en Zout Schnauzer Peper and Salt Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
2 182 Middenslag Schnauzer Zwart Schnauzer Black Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
2 50 Newfoundlander Newfoundland Mr. Rony Doedijns NL
2 64 Oostenrijkse Korthaar Pinscher Austrian Pinscher Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
2 249 Perro dogo de Mallorquin Majorca Mastiff Mrs. Anca Giura ROM
2 137 Pyrenese Berghond Pyrenean Mountain Dog Mrs. Anca Giura ROM
2 96 Rafeiro do Alentejo Alentejo Mastiff Mrs. Anca Giura ROM
2 181 Riesenschnauzer Peper en Zout Giant Schnauzer Peper and Salt Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
2 181 Riesenschnauzer Zwart Giant Schnauzer Black Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
2 147 Rottweiler Rottweiler Mr. Ivo  Ingraffia  IT
2 41 Sarplaninac Yugoslavian Shepherd Dog Mrs. Anca Giura ROM
2 309 Shar Pei Shar Pei Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
2 61 Sint Bernardhond Korthaar Saint Bernard Dog Short-haired Mrs. Carla Dusseldorp NL
2 61 Sint Bernardhond Langhaar Saint Bernard Dog Long-haired Mrs. Carla Dusseldorp NL
2 230 Tibetaanse Mastiff Tibetan Mastiff Mrs. Anca Giura ROM
2 355 Tornjak Croation Shepherd Dog Mrs. Anca Giura ROM
2 260 Tosa  Tosa Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
2 327 Zwarte Russische Terrier Black Russian Terrier Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL

 

Gr. Nr. RASSEN OP ZATERDAG 28.09.2019 BREEDS ON SATURDAY 28.09.2019   Naam Naam Land
3   KEURMEESTER GROEP 3 JUDGING GROUP 3 Mr. Rony Doedijns NL
3 7 Airedale Terrier Airedale Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 286 American Staffordshire Terrier American Staffordshire Terrier Mrs. Irina Poletaeva SF
3 236 Australische Silky Terrier Australian Silky Terrier Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
3 8 Australische Terrier Australian Terrier Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
3 9 Bedlington Terrier Bedlington Terrier Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
3 0 Biewer Terrier Biewer Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 10 Border Terrier Border Terrier Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
3 341 Braziliaanse Terrier Brazilian Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 359 Bull Terrier Standaard Bull Terrier   Mr. Luis Peixoto PT
3 11 Bull Terrier Miniatuur Bull Terrier Miniature  Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
3 4 Cairn Terrier Cairn Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 246 Cesky Terrier Cesky Terrier Mrs, Satu Ylä-Mononen SF
3 168 Dandie Dinmont Terrier Dandie Dinmont Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 103 Duitse Jachtterrier German Hunting Terrier Mrs. Lisbeth Mach CH
3 13 Engelse Toy Terrier Enlish Toy Terrier Mrs. Lisbeth Mach CH
3 169 Foxterrier Draadhaar Foxterrier Wire Mr. Rony Doedijns NL
3 12 Foxterrier Gladhaar Foxterrier Smooth Mr. Rony Doedijns NL
3 139 Ierse Terrier Ierse Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 302 Irish Glen of Imaal Terrier Irish Glen of Imaal Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 40 Irish Soft-Coated Wheaten Terrier Irish Soft-Coated Wheaten Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 345 Jack Russel Terrier Jack Russel Terrier Mrs. Lisbeth Mach CH
3 259 Japanse Terrier Japanese Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 3 Kerry Blue Terrier Kerry Blue Terrier Mr. Rony Doedijns NL
3 70 Lakeland Terrier Lakeland Terrier Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
3 71 Manchester Terrier Manchester Terrier Mr. Rainer Jacobs D
3 272 Norfolk Terrier Norfolk Terrier Mr. Rainer Jacobs D
3 72 Norwich Terrier Norwich Terrier Mr. Luis Peixoto PT
3 339 Parson Russel Terriër Parson Russel Terriër Mr. Rainer Jacobs D
3 73 Schotse Terrier Scottish Terrier Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
3 74 Sealyham Terrier Sealyham Terrier Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
3 75 Skye Terrier Skye Terrier Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
3 76 Staffordshire Bull Terrier Staffordshire Bull Terrier Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
3 78 Welsh Terrier Welsh Terrier Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
3 85 West Highland White Terrier West Highland White Terrier Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
3 86 Yorkshire Terrier Yorkshire Terrier Mr. Luis Peixoto PT

 

Gr. Nr. RASSEN OP ZATERDAG 28.09.2019 BREEDS ON SATURDAY 28.09.2019   Naam Naam Land
4   KEURMEESTER GROEP 4 JUDGING GROUP 4 Mr. Paul Sanders NL
4 148 Dashond Korthaar Dachshund Standaard Smooth-haired Mr. Paul Sanders NL
4 148 Dashond Langhaar Dachshund Standaard Long-haired Mr. Paul Sanders NL
4 148 Dashond Ruwhaar Dachshund Standaard Wire-haired Mr. Paul Sanders NL
4 148 Dwergdashond Korthaar Miniature Dachshund Smooth-haired Mr. Paul Sanders NL
4 148 Dwergdashond Langhaar Miniature Dachshund Long-haired Mr. Paul Sanders NL
4 148 Dwergdashond Ruwhaar Miniature Dachshund Wire-haired Mr. Paul Sanders NL
4 148 Kaninchen Dashond Korthaar Rabbit Dachshund Smooth-haired Mr. Paul Sanders NL
4 148 Kaninchen Dashond Langhaar Rabbit Dachshund Long-haired Mr. Paul Sanders NL
4 148 Kaninchen Dashond Ruwhaar Rabbit Dachshund Wire-haired Mr. Paul Sanders NL
Gr. Nr. RASSEN OP ZATERDAG 28.09.2019 BREEDS ON SATURDAY 28.09.2019   Naam Naam Land
5   KEURMEESTER GROEP 5 JUDGING GROUP 5 Mrs. Anca Giura ROM
5 255 Akita  Akita Mrs. Irina Poletaeva SF
5 243 Alaskan Malamute Alaskan Malamute Mrs. Irina Poletaeva SF
5 344 American Akita American Akita Mrs. Anca Giura ROM
5 43 Basenji Basenji Mrs. Anca Giura ROM
5 273 Canaänhond Canaän Dog Mrs. Anca Giura ROM
5 205 Chow Chow Chow Chow Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
5 199 Cirnecco dell' Etna Cirnecco dell' Etna Mrs. Anca Giura ROM
5 97 Dwergkeeshond Pomeranian Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
5 291 Eurasier Eurasian Mrs. Anca Giura ROM
5 189 Lapinkoira/ Finse Lappenhond Lapinkoira/Finnish Lappenhund Mrs. Anca Giura ROM
5 49 Finse Spits Finnish Spitz Mrs. Anca Giura ROM
5 274 Groenlandhond Greenland Dog Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
5 97 Grote Keeshond Bruin en Zwart Giant Spitz Brown or Black Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 97 Grote Keeshond Wit Giant Spitz White Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 97 Grote Keeshond Wolfsgrijs German Spitz  Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 261 Hokkaido Hokkaido Mrs. Anca Giura ROM
5 289 IJslandse Hond Icelandic Sheepdog Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
5 42 Jämthund Swedish Elkhound ( Jämthund) Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
5 262 Japanse Spits Japanese Spitz  Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
5 317 Kai  Kai Mrs. Anca Giura ROM
5 48 Karelische Berenhond Karelian Bear Dog Mrs. Anca Giura ROM
5 318 Kishu Kishu Mrs. Anca Giura ROM
5 97 Kleine Keeshond Bruin en Zwart Miniature Spitz Brown or Black Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 97 Kleine Keeshond Oranje en Wolfsgrauw Miniature Spitz orange, Grey shaded and other colours Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 97 Kleine Keeshond Wit Miniature Spitz White Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 334 Korea Jindo Dog Korea Jindo Dog Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
5 284 Lapinporokoira/ Lappen Herdershond Lapinporokoira Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
5 234 Mexicaanse Naakthond Midden Mexican Hairless Dog, Intermediate Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
5 234 Mexicaanse Naakthond Miniatuur Mexican Hairless Dog, Miniature Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
5 234 Mexicaanse Naakthond Standaard Mexican Hairless Dog, Standard Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
5 97 Middenslag Keeshond Bruin en Zwart Medium Spitz Brown or Black Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 97 Middenslag Keeshond Oranje en Wolfsgrauw Medium Spitz, Orange, Grey shaded and other colours Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 97 Middenslag Keeshond Wit Medium Spitz White Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 237 Noorse Buhund Norwegian Buhund Mrs. Anca Giura ROM
5 242 Noorse Elandhond Grijs Norwegian Elkhound Grey Mrs. Anca Giura ROM
5 268 Noorse Elandhond Zwart Norwegian Elkhound Black Mrs. Anca Giura ROM
5 265 Noorse Lundehund Norwegian Lundehund Mrs. Anca Giura ROM
5 276 Norbottenspets Norbottenspitz Mrs. Anca Giura ROM
5 305 Oost Siberische Laika East Siberian Laika Mrs. Anca Giura ROM
5 310 Peruaanse Naakthond Grande Pervian Hairless Dog Large Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
5 310 Peruaanse Naakthond Medio Pervian Hairless Dog Medium Sized Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
5 310 Peruaanse Naakthond Requeno Pervian Hairless Dog Miniature Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
5 248 Pharao Hond Pharao Hound Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 329 Podenco Canario Canarian Warren Hound Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 89 Podenco Ibicenco Korthaar Ibizan Warren Hound, Smooth Haired Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 89 Podenco Ibicenco Ruwhaar Ibizan Warren Hound, Rough Haired Mrs. Satu Ylä-Mononen SF
5 94 Podengo Português, groot, gladhaar Portugues Warren Hound, Smooth-haired Large Mrs. Tina Peixoto PT
5 94 Podengo Português, groot, ruwhaar Portugues Warren Hound, Wire-haired Large Mrs. Tina Peixoto PT
5 94 Podengo Português, klein, gladhaar Portugues Warren Hound, Smooth-haired, Miniature Mrs. Tina Peixoto PT
5 94 Podengo Português, klein, ruwhaar Portugues Warren Hound, Wire-haired Miniature Mrs. Tina Peixoto PT
5 94 Podengo Português, middenslag, gladhaar Portugues Warren Hound, Smooth-haired, Medium Sized Mrs. Tina Peixoto PT
5 94 Podengo Português, middenslag, ruwhaar Portugues Warren Hound, Wire-haired, Medium Sized Mrs. Tina Peixoto PT
5 304 Russische Europese Laika Russian Europian Laika Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 212 Samojeed Samoyed Mrs. Erika Häkkinen SF
5 257 Shiba  Shiba  Mrs. Erika Häkkinen SF
5 319 Shikoku Shikoku Mrs. Erika Häkkinen SF
5 270 Siberische Husky Siberian Husky Mrs. Erika Häkkinen SF
5 348 Taiwan dog Taiwan dog Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 358 Thai Bangkaew Dog Thai Bangkaew Dog Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 338 Thailandse Ridgeback Thaiwan Ridgeback Dog Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 14 Västgötaspets Swedish Vallhund Mrs. Anca Giura ROM
5 195 Volpino Italiano Volpino Italiano Mrs. Nadija Timmermans Kadenko NL
5 306 West Siberische Laika West Siberian Laika Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
5 135 Zweedse Lappenhond Swedish Lapphund Mr. Veli-Pekka Kumpumäki SF
Gr. Nr. RASSEN OP ZATERDAG 28.09.2019 BREEDS ON SATURDAY 28.09.2019   Naam Naam Land
6   KEURMEESTER GROEP 6 JUDGING GROUP 6 Mrs. Irina Poletaeva SF
6 254 Alpenländische Daschbracke Alpine Dachsbracke Mrs. Irina Poletaeva SF
6 303 AmEricaanse Foxhound Aerican Foxhound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 325 Anglo-Français de Petit Venerie Anglo-Français de Petit Venerie Mrs. Irina Poletaeva SF
6 20 Ariegeois Ariegeois Mrs. Irina Poletaeva SF
6 34 Basset Artesien Normand Basset Artésien-Normand  Mrs. Irina Poletaeva SF
6 35 Basset Bleu de Gascogne Basset Bleu Gascony  Mrs. Irina Poletaeva SF
6 36 Basset Fauve de Bretagne Basset Fawn Brittany  Mrs. Irina Poletaeva SF
6 163 Basset Hound Basset Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 217 Bayrischer Gebirgsschweisshund Bavarian Mountain Scenthound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 161 Beagle Beagle Mrs. Lisbeth Mach CH
6 290 Beagle Harrier Beagle Harrier Mrs. Lisbeth Mach CH
6 59 Berner Laufhund Bernese Hound Mrs. Lisbeth Mach CH
6 60 Berner Niederlaufhund Small Bernese Hound Mrs. Lisbeth Mach CH
6 25 Billy Billy Mrs. Irina Poletaeva SF
6 300 Black and Tan Coonhound Black and Tan Coonhound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 84 Bloedhond Bloodhound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 155 Bosanski Ostrodiaki Gonic-Barak Osnian Course-Haired Hound, Called Barak Mrs. Irina Poletaeva SF
6 63 Brandlbracke Austrian Black and Tan Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 19 Briquet Griffon Vendeen Briquet Griffon Vendéen Mrs. Irina Poletaeva SF
6 28 Chien d'Artois Chien d'Artois Mrs. Irina Poletaeva SF
6 279 Crnogorski Planinski Gonic Montenegrin Mountain Dog Mrs. Irina Poletaeva SF
6 153 Dalmatische Hond  Dalmatian Mrs. Yessica Sam Sin NL
6 130 Drever Sedish Dachsbracke Mrs. Irina Poletaeva SF
6 299 Duitse Brak  German Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 203 Dunker Norwegian Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 159 English Foxhound English Foxhound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 241 Erdelyi Kopo Transylvanian Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 51 Finse Brak Finnish Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 220 Français Blanc et Noir French White and Black Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 316 Français Blanc et Orange French White and Orange Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 219 Français Tricolore French Tricolour Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 354 Gonzcy Polski Polish Hunting Dog Mrs. Irina Poletaeva SF
6 323 Grand Anglo-Français Blanc et Noir Great Anglo-French White and Black Hound  Mrs. Irina Poletaeva SF
6 324 Grand Anglo-Français Blanc et Orange Great Anglo-French White and Orange Hound  Mrs. Irina Poletaeva SF
6 322 Grand Anglo-Français Tricolore Great Anglo-French Tricolour Hound  Mrs. Irina Poletaeva SF
6 33 Grand Basset Griffon Vendeen Grand Basset Griffon Vendeen Mrs. Irina Poletaeva SF
6 22 Grand Bleu de Gascogne Great Blue Gascony Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 21 Great Gascon Saintongeois Great Gascon Saintongeois Mrs. Irina Poletaeva SF
6 282 Grand Griffon vendéen Grand Griffon vendéen Mrs. Irina Poletaeva SF
6 32 Griffon Bleu de Gascogne Blue Gascony Griffon Mrs. Irina Poletaeva SF
6 66 Griffon Fauve de Bretagne Fawn Brittany Griffon Mrs. Irina Poletaeva SF
6 17 Griffon Nivernais Griffon Nivernais Mrs. Irina Poletaeva SF
6 267 Halden Stövare Halden Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 132 Hamilton Stövare Hamilton Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 213 Hannoverscher Schweisshund Hanovarian Scenthound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 295 Harrier Harrier Mrs. Irina Poletaeva SF
6 214 Hellinikos Ichnilatis Hellenic Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 266 Hygenhund Hygen Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 151 Istarski Kratkodiaki Gonic Istrian Short-Haired Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 152 Istarski Ostrodiaki Gonic Istrian Coarse-Haired Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 59 Jura Laufhund Jura-Hound Mrs. Lisbeth Mach CH
6 60 Jura Niederlaufhund Small Jura Hound Mrs. Lisbeth Mach CH
6 59 Luzerner Laufhund Lucerne Hound Mrs. Lisbeth Mach CH
6 60 Luzerner Niederlaufhund Small Lucerne Hound Mrs. Lisbeth Mach CH
6 52 Ogar Polski Polish-Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 294 Otterhound Otterhound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 67 Petit Basset Griffon Vendéen Petit Basset Griffon Vendéen Mrs. Irina Poletaeva SF
6 31 Petit Bleu de Gascogne Small Blue Gascony Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 21 Petit Gascon-Saintongeois Small Gascon Saintongeois Mrs. Irina Poletaeva SF
6 24 Poitevin Poitevin Mrs. Irina Poletaeva SF
6 30 Porcelaines Porcelaines Mrs. Irina Poletaeva SF
6 154 Posavski Gonic Posavaz Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 146 Rhodesian Ridgeback Rhodesian Ridgeback Mrs. Lisbeth Mach CH
6 204 Sabueso Espanol Spanish Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 59 Schiller Stövare Schiller Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 60 Schwyzer Laufhund Schwyz Hound Mrs. Lisbeth Mach CH
6 337 Schwyzer Nieder Laufhund Small Schwyz Hound Mrs. Lisbeth Mach CH
6 337 Segugio Italiano Korthaar Italian Hound, Short-haired Mrs. Irina Poletaeva SF
6 198 Segugio Italiano Ruwhaar Italian hound, Coarse-haired Mrs. Irina Poletaeva SF
6 244 Slovensky Kopov Slovakian Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 129 Smaland Stövare Smaland Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 150 Srpski Gonic Serbian Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 229 Srpski Trobojni Gonic Serbian Tricolour Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 62 Steirische Rauhaarige Hochgebirgsbracke Styrian Coarse-haired Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 68 Tiroler Bracke Tyrolean Hound Mrs. Irina Poletaeva SF
6 100 Westfälische Dachsbracke Westphalian Dachsbracke Mrs. Irina Poletaeva SF
Gr. Nr. RASSEN OP ZATERDAG 28.09.2019 BREEDS ON SATURDAY 28.09.2019   Naam Naam Land
7   KEURMEESTER GROEP 7 JUDGING GROUP 7 Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 202 Bracco Italiano Italian Pointing Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 180 Braque d'Auvergne Auvergne Pointing Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 177 Braque de l'Ariege Ariege Pointing Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 179 Braque du Bourbonnais Bourbonnais Pointing Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 133 Braque Français type Gascogne French Pointing Dog, Gascogne type Mr. Wout Arxhoek NL
7 134 Braque Français type Pyrenees French Pointing Dog, Pyrenean type  Mr. Wout Arxhoek NL
7 115 Braque Saint-Germain St. Germain Pointing Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 245 Cesky Fousek Bohemian Wire-haired Pointing Griffon Mr. Wout Arxhoek NL
7 224 Drentsche Patrijshond Drentse Partridge Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 98 Duitse Staande Hond Draadhaar German Wire-haired Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 119 Duitse Staande Hond Korthaar German Short-haired Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 117 Duitse Staande Hond Langhaar German Long-haired Pointing Dog  Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 232 Duitse Staande Hond Stekelhaar German Rough-haired Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 2 Engelse Setter English Setter Mrs. Dinanda Mensink NL
7 106 Epagneul Bleu de Picardie Blue Picardy Spaniel Mr. Wout Arxhoek NL
7 95 Epagneul Breton Brittany Mrs. Dinanda Mensink NL
7 114 Epagneul de Pont-Audemer Spaniel de Point-Audemer Mr. Wout Arxhoek NL
7 175 Epagneul Français French Spaniel Mr. Wout Arxhoek NL
7 108 Epagneul Picard Picardy Spaniel Mr. Wout Arxhoek NL
7 281 Gammel Dansk Honsehond Old Danish Pointing Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 6 Gordon Setter Gordon Setter Mrs. Dinanda Mensink NL
7 107 Griffon Korthals French Wire-haired Korthals Pointing Griffon Mr. Wout Arxhoek NL
7 118 Grote Münsterlander Large Munsterlander Mr. Wout Arxhoek NL
7 102 Heidewachtel Small Munsterlander Mr. Wout Arxhoek NL
7 120 Ierse Setter Irish Red and White Setter Mr. Wout Arxhoek NL
7 330 Ierse Setter Rood en Wit Irish Red Setter Mr. Wout Arxhoek NL
7 90 Perdiguero de Burgos Burgos Pointing Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 216 Poedelpointer Pudelpointer Mr. Wout Arxhoek NL
7 1 Pointer Pointer Mrs. Dinanda Mensink NL
7 187 Portugese Pointer Portuges Pointing Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 320 Slovensky Hruborsty Stavac Slovakian Wire-haired Pointig Dog Mr. Wout Arxhoek NL
7 165 Spinone Italiano Italian wire-haired Pointing Dog Mrs. Yessica Sam-Sin NL
7 222 Stabyhoun Frisian Pointing Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
7 239 Vizsla Draadhaar Hungarian Wire-haired Pointing Dog Mrs. Dinanda Mensink NL
7 57 Vizsla Korthaar Hungarian Short-haired Pointing Dog Mrs. Dinanda Mensink NL
7 99 Weimarse Staande Hond Korthaar Weimeraner Short-haired Mrs. Dinanda Mensink NL
7 99 Weimarse Staande Hond Langhaar Weimeraner Long-haired Mrs. Dinanda Mensink NL
Gr. Nr. RASSEN OP ZATERDAG 28.09.2019 BREEDS ON SATURDAY 28.09.2019   Naam Naam Land
8   KEURMEESTER GROEP 8 JUDGING GROUP 8 Mrs. Tina Peixoto PT
8 167 Amerikaanse Cocker Spaniel American Cocker Spaniel Mrs. Tina Peixoto PT
8 301 Amerikaanse Waterspaniel American Water Spaniel Mrs. Tina Peixoto PT
8 105 Barbet Barbet Mrs. Tina Peixoto PT
8 263 Cao de Agua Portugues Portuguese Water Dog Mrs. Tina Peixoto PT
8 109 Chesapeake Bay Retriever Chesapeake Bay Retriever Mrs. Tina Peixoto PT
8 110 Clumber Spaniel Clumber Spaniel Mrs. Tina Peixoto PT
8 104 Curly-Coated Retriever Curly-Coated Retriever Mrs. Tina Peixoto PT
8 5 Duitse Kwartelhond German Spaniel Mrs. Tina Peixoto PT
8 125 Engelse Cocker Spaniel English Cocker Spaniel Mr. Luis Peixoto PT
8 123 Engelse Springer Spaniel English Springer Spaniel Mr. Luis Peixoto PT
8 121 Field Spaniel Field Spaniel Mr. Luis Peixoto PT
8 111 Flatcoated Retriever Flatcoated Retriever Mr. Luis Peixoto PT
8 124 Golden Retriever Golden Retriever Mr. Luis Peixoto PT
8 314 Ierse Waterspaniel Irish Water Spaniel Mrs. Tina Peixoto PT
8 124 Kooikerhondje Kooikerhondje Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
8 122 Labrador Retriever Labrador Retriever Mrs. Tina Peixoto PT
8 298 Lagotto Romagnolo Romagna Water dog Mrs. Tina Peixoto PT
8 312 Nova Scotia Duck Tolling Retriever Nova Scotia Duck Tolling Retriever Mrs. Tina Peixoto PT
8 336 Perro de Aqua Espanol Spanish Water dog Mrs. Tina Peixoto PT
8 127 Sussex Spaniel Sussex Spaniel Mrs. Tina Peixoto PT
8 126 Welsh Springer Spaniel Welsh Springer Spaniel Mrs. Tina Peixoto PT
8 221 Wetterhoun Frisian Water Dog Mrs. Lida Reeskamp-Blok NL
Gr. Nr. RASSEN OP ZATERDAG 28.09.2019 BREEDS ON SATURDAY 28.09.2019   Naam Naam Land
9   KEURMEESTER GROEP 9 JUDGING GROUP 9 Mr. Rainer Jacobs D
9 215 Bichon Frise Bichon Frise Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 196 Bolognezer Bolognese Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 140 Boston Terrier Boston Terrier Mrs. Yessica Sam-Sin NL
9 136 Cavalier King Charles Spaniel Cavalier King Charles Spaniel Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 218 Chihuahua Korthaar Chihuahua Smooth-haired Mr. Rainer Jacobs D
9 218 Chihuahua Langhaar Chihuahua Long-haired Mr. Rainer Jacobs D
9 288 Chinese Naakthond Chinese Crested Dog Mr. Rainer Jacobs D
9 283 Coton de Tulear Coton de Tulear Mr. Rainer Jacobs D
9 172 Dwergpoedel Abrikoos en Grijs-Rood Poodle Miniature, Grey, Orange-Fawn, Red-Fawn Mrs. Lisbeth Mach CH
9 172 Dwergpoedel Bruin-Wit en Zwart Poodle, Miniature, Black-White-Brown Mrs. Lisbeth Mach CH
9 77 Epagneul nain Continental Papillon Continental Toy Spaniel Papillion Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 77 Epagneul nain Continental Phalène Continental Toy Spaniel Phalene Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 101 Franse Bulldog French Bulldog Mr. Mark James GB
9 81 Griffon Belge Belgian Griffon Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 80 Griffon Bruxellois Brussels Griffon Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 172 Grote Poedel Abrikoos en Grijs Rood Poodle Standard, Grey, Orange-Fawn, Red-Fawn Mrs. Lisbeth Mach CH
9 172 Grote Poedel Bruin-Wit en Zwart Poodle, Standard, Black-White-Brown Mrs. Lisbeth Mach CH
9 250 Havanezer Havanese Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 206 Japanse Spaniel Japanese Chin Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 128 King Charles Spaniel King Charles Spaniel Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 192 Kromfohrländer Kromfohrländer Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 233 Leeuwhondje Little Lion Dog Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 227 Lhasa Apso Lhasa Apso Mr. Mark James GB
9 65 Maltezer Maltese Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 0 Markiesje Markiesje Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 172 Middenslag Poedel Abrikoos en Grijs Rood Poodle Medium, Grey, Orange-Fawn, Red-Fawn Mrs. Lisbeth Mach CH
9 172 Middenslag Poedel Bruin-Wit en Zwart Poodle, Medium, Black-White-Brown Mrs. Lisbeth Mach CH
9 253 Mopshond Pug Mrs. Yessica Sam-Sin NL
9 207 Pekingees Pekingese Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 82 Petit Brabançon Petit Brabançon Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 0 Praagse Ratttler Prazsky Krysarik Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 352 Russian Toy, korthaar Russian Toy, Short-haired Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 352 Russian Toy, langhaar Russian Toy, Long-haired Mr. Francesco Di Paola Nuzzo I
9 208 Shih Tzu Shih Tzu Mr. Mark James GB
9 231 Tibetaanse Spaniel Tibetan Spaniel Mr. Glenn Davies GB
9 209 Tibetaanse Terrier Tibetan Terrier Mr. Glenn Davies GB
9 172 Toy Poedel Poodle Toy Mrs. Lisbeth Mach CH
Gr. Nr. RASSEN OP ZATERDAG 28.09.2019 BREEDS ON SATURDAY 28.09.2019   Naam Naam Land
10   KEURMEESTER GROEP 10 JUDGING GROUP 10 Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
10 228 Afghaanse Windhond Afghan Hound Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
10 307 Azawakh Azawakh Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
10 193 Barsoi Barsoi Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
10 333 Chart Polski Polish Greyhound Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
10 164 Deerhound Deerhound Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
10 285 Galgo Espagnol Spanish Greyhound Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
10 158 Greyhound Greyhound Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
10 160 Ierse Wolfshond Irish Wolfhound Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL
10 200 Italiaans Windhondje Italian Greyhound Mr. Rainer Jacobs D
10 240 Magyar Agar Hungarian Greyhound Mr. Rainer Jacobs D
10 269 Saluki Saluki Mr. Rainer Jacobs D
10 188 Sloughi Sloughi Mr. Rainer Jacobs D
10 162 Whippet Whippet Mrs. Regina Tromp-Pruijn NL

Hoofdsponsor CAC/CACIB Maastricht 2019

 

 

Bezoek ons op Facebook

Stichting HTM
Herenhof 11, 6162 EB Geleen

Kamer van Koophandel : 41078735
BTW Nr.: NL80275297B01

Secretariaat: Mevr. Ricky Lochs
Tel: +31 (0) 6 55602545
Te bereiken tussen 13.00 uur tot 20.00 uur

mail: info@dogshowmaastricht.nl 

Stichting Hondententoonstelling Maastricht

Onze bankgegevens:

IBAN : NL23 RABO 0105 9362 51
t.n.v. Stichting HTM te Landgraaf

BIC : RABONL2U