Programma zaterdag

MECC MAASTRICHT

INTERNATIONAL DOGSHOW MAASTRICHT 2018

www.dogshowmaastricht.nl

SPONSORED BY

Zaterdag / Saturday / Samedi / Samstag 29-09-2018

Ring 1:        

Judge mw. Sissy Adramitli (GR)
09:30: Engelse Bulldog (22), Tornjak (1), Bordeaux Dog (4), Dobermann (6),
12:00: Shih Tzu (18)

Ring 2:        

Judge mw. Tanya Ahlman-Stockmari (FI)
09:30: Finse Lappenhond (12), Toypoedel (6), Dwergpoedel, grijs-abrikoos-rood (3), Dwergpoedel, zwart-wit-bruin (1),
Middenslag Poedel, zwart-wit-bruin (1), Grote Poedel, zwart-wit-bruin (6), Grote Poedel, grijs-abrikoos-rood (4),
Tibetaanse Spaniel (3),
12:00: Tibetaanse Terrier (13), Afghaanse Windhond (6)

Ring 3:        

Judge dhr. Rob Douma (NL)
09:30: Russian Toy, langhaar (4), Griffon bruxellois (1), Bichon frisé (3), Epagneul nain continental, Papillon (7),
Boston Terrier (9), Cirneco dell'Etna (1),
12:00: Saluki (7), Franse Bulldog (10), Shiba (14)

Ring 4:        

Judge mw. Valerie Degeeter (BE)
09:30: Old English Sheepdog (11), Border Collie (20),
12:00: Bearded Collie (24)

Beschrijving: logo fciBeschrijving: Logo_RvB_Horizontaal_RGB_Basis_01

Ring 5:        

Judge mw. Claudia Crézee-Nigro (NL)
09:30: Jack Russell Terrier (16), Cairn Terrier (15)

Judge mw. Julia Magdas (RO)
12:00: Welsh Corgi Cardigan (5), Welsh Corgi Pembroke (6), Briard (5), Beauceron (5), Australian Shepherd (12)

Ring 6:        

Judge  dhr.. Austin Long-Doyle (IE)
09:30: Clumber Spaniel (1), Yorkshire Terrier (5), Pyreneese Berghond (2), Anatolische Herdershond (1),
Sint Bernard, korthaar (5), Sint Bernard, langhaar (4), Newfoundlander (9), Fila Brasileiro (4), Affenpinscher (2),
12:00: Drentsche Patrijshond (6), Stabyhoun (5), Cesky Fousek (1), Vizsla Draadhaar (2), Vizsla Korthaar (7),
Weimaraner, langhaar (4), Weimaraner, korthaar (9)

Ring 7:        

Judge mw. Helen Tonkson-Koit (EE)
09:30: Foxterrier Gladhaar (1), Foxterrier Draadhaar (2), Ierse Terrier (3), Kerry Blue Terrier (3),
Norfolk Terrier (2), Irish Soft Coated Wheaten Terrier (10), Airedale Terrier (4), Parson Russell Terrier (4),
Lakeland Terrier (1), Manchester Terrier (2),
12:00: Border Terrier (3), Bedlington Terrier (3), Schotse Terrier (4), Bull Terrier, standaard (2),
Minatuur Bull Terrier (8), Cesky Terrier (1)

Ring 8:        

Judge mw. Laura Campion (IE)
09:30: Kaukasische Ovcharka (1), Mastin Español (1), Mastin de los Pirineos (1), Mastiff (1), Hovawart (2),
Mastino Napoletano (3), Duitse Dog, blauw (3), Duitse Dog, geel/gestroomd (6), Duitse Dog, zwart/zwart-wit (9),
12:00: Rottweiler (12)

Judge mw. Carin van der Sijs (NL), stage: mw E. de Fremery, Leonberger
Leonberger (5)

Ring 9:        

Judge mw. Gilliland (IE)
09:30: Belgische Herdershond, Laekense (1), Belgische Herdershond, Mechelse (3), Belgische Herdershond,
Groenendaeler (5), Belgische Herdershond, Tervuerense (9), Bouvier des Flandres (10), Shetland Sheepdog (12),
12:00: Polski Owczarek Nizinny (5), Zweedse Lappenhond (1), Thai Ridgeback Dog (2), Noorse Elandhond Grijs (2),
Eurasier (4), Basenji (5), Korea Jindo Dog (1), Chow Chow (2), Akita (6)

Ring 10:      

Judge dhr. Dick Mc Coy (IE)
09:30: Ierse Waterspaniel (1), Sussex Spaniel (1), Field Spaniel (2), Engelse Cocker Spaniel (11),
Amerikaanse Cocker Spaniel (7), Engelse Springer Spaniel (3), Welsh Springer Spaniel (7),
12:00: Duitse Herdershond, langstokhaar (1), American Akita (9), Alaska Malamute (7)

Ring 11:      

Judge mw. Kristina Tar (UA)
09:30: Dalmatische Hond (13), Duitse Staande Hond Langhaar (2), Duitse Staande Hond Korthaar (1),
Duitse Staande Hond Draadhaar (3), Perdigueiro Português (1), Heidewachtel (2), Grote Münsterlander (1),
Griffon Korthals (3), Epagneul Breton (2), Bracco Italiano (1),
12:00: Engelse Setter (3), Gordon Setter (2), Ierse Setter (13), Rhodesian Ridgeback (23)

Ring 12:      

Judge mw. Birgit Piesik (DE)
09:30: Deerhound (1), Greyhound (2), Magyar Agár (1), Italiaans Windhondje (3), Barsoi (6),
Ierse Wolfshond (6), Whippet (13)

Judge mw. Ann Long-Doyle (IE)
12:00: Hollandse Herdershond, langhaar (1), Hollandse Herdershond, korthaar (3), Tsjechoslowaakse Wolfhond (3),
Lancashire Heeler (1), Gos d'Atura Català (3), Tatrahond (1), Slovenský Cuvac (1), Sealyham Terrier (1),
Welsh Terrier (3), Staffordshire Bull Terrier (7), West Highland White Terrier (8), Berner Sennenhond (11),
Grote Zwitserse Sennenhond (5)

Ring 13:      

Judge mw. Sylvie Desserne (FR), stage: dhr. F. Tatenhove, Chinese naakthond
09:30: Chinese Naakthond (3), Maltezer (7), Lhasa Apso (9), Zwarte Russische Terrier (1),
American Staffordshire Terrier (9), Australian Silky Terrier (1), Nederlandse Schapendoes (5), Siberian Husky (9)

Ring 13:      

Judge dhr Friedrich Machauer (DE)
12:00: Riesenschnauzer, zwart (2), Riesenschnauzer, peper en zout (3), Middenslag Schnauzer, zwart (6),
Middenslag Schnauzer, peper en zout (1), Dwergschnauzer, peper en zout (1), Dwergschnauzer, zwart (7),

Dwergschnauzer, zwart-zilver (6)

Ring 14:       Judge dhr. Wim Wellens (NL)
09:30: Golden Retriever (25), Flatcoated Retriever (9)

Judge dhr. Rony Doedijns (NL)
12:00: Västgötaspets (2), Kaninchen Dashond, ruwhaar (6), Kaninchen Dashond, langhaar (2),
Kaninchen Dashond, korthaar (2), Dwergdashond, ruwhaar (2), Dwergdashond, langhaar (3),
Dwergdashond, korthaar (3), Dashond, ruwhaar (3), Dashond, langhaar (6), Dashond, korthaar (1)

Ring 15:      

Judge mw. Wilma Strijbos (NL), stage: dhr. F. Tatenhove, Chihuahua
09:30: Bolognezer (1), Japanse Spaniel (2), Havanezer (6), Coton de Tuléar (9),
Cavalier King Charles Spaniel (15),
12:00: Chihuahua, korthaar (18), Chihuahua, langhaar (24)

Ring 16:     

Judge  mw. Aire-Piret Pärn (EE)
09:30: Bullmastiff (13), Centraal-Aziatische Ovcharka (1), Pyreneese Herdershond à poil long (1),
Zwitserse Witte Herdershond (5), Mopshond (9)
Ring 16:

Judge dhr. Dick Baars
09:30: Duitse Pinscher (3), Duitse Dwergpinscher (5), Tosa (1), Tibetaanse Mastiff (1), Shar-Pei (8),
12:00: Boxer (17), Cane Corso (5)

Ring 17:      

Judge mw. Birgit Sluiter (NL)
09:30
: Bloedhond (1), Schwyzer Laufhund (1), Bayrischer Gebirgsschweisshund (2),
Grand Basset griffon vendéen (1), Petit Basset griffon vendéen (2), Basset Hound (2), Basset Artésien Normand (3), Beagle (7) 
Judge mw. Daila Rocchi (HR)
12:00
Cão de Agua Português (1), Lagotto Romagnolo (1), Barbet (1), Curly Coated Retriever (1),
Perro de Agua Español (2), Wetterhoun (2), Nederlandse Kooikerhondje (7), Nova Scotia Duck Tolling Retriever (13), Labrador Retriever (30)
 

Ring 18:       Judge mw. Tiny Hensema (NL)
09:30: Schotse Herdershond Korthaar (5), Schotse Herdershond Langhaar (13),
Noorse Lundehund (2), Samojeed (7), Japanse Spits (3), Dwergkeeshond (23),
12:00: Kleine Keeshond, wit (1), Middenslag Keeshond, bruin-zwart (1),
Kleine Keeshond, bruin-zwart (3), Kleine Keeshond, oranje en anderskleurig (7),
Middenslag Keeshond, wit (4), Grote Keeshond, wolfsgrijs (11)

MAIN RING FROM 14h45m

 

JUNIOR HANDLING:                                     Judge: Mrs. To be announced

 

BRACE CLASS :                                            Judge: Mrs. Carin van der Sijs (NL)

 

BREEDERS CLASS:                                      Judge: Mr. Wim Wellens (NL)

 

MINOR PUPPIES :                                         Judge: Mrs. Kristina Tar (UKR)

 

PUPPIES:                                                      Judge: Mr. Rob Douma (NL)

 

VETERANS:                                                 Judge: Mrs. Laura Campion (EIRE)

 

WORKING:                                                   Judge: Mr. Dick Rutten (NL)

 

HERDERSHONDEN EN

VEEDRIJVERS (FCI 1):                               Judge: Mrs. Karen Gilliland (EIRE)

 

PINSCHERS EN SCHNAUZERS

MOLOSSERS EN SENNEN-

HONDEN (FCI 2):                                        Judge: Mr. Dick Baars (NL)

 

TERRIERS (FCI 3):                                     Judge: Mrs. Helen Tonkson – Koit (EE)

 

DASHONDEN (FCI 4):                               Judge: Mr. Rony Doedijns (NL)

 

SPITZEN EN HONDEN VAN

HET OERTYPE (FCI  5):                           Judge: Mrs. Tanya Ahlman-Stockmari (SF)

 

LOPENDE HONDEN

EN ZWEETHONDEN (FCI  6):                 Judge: Mrs. Birgit Sluiter (NL)

 

VOORSTAANDE HONDEN

(FCI  7):                                                  Judge: Mr. Austin Long-Doyle (EIRE)
 

RETRIEVERS EN

EN WATERHONDEN (FCI  8):              Judge: Mrs. Daila Rocchi (CR)

 

GEZELSCHAPSHONDEN (FCI  9)         Judge:  Mrs. Sylvie Desserne (F)

 

WINDHONDEN  (FCI 10):                        Judge: Mrs. Birgit Piesik (D)

 

BESTE NEDERLANDSE RASSEN          Judge: Mr. Rob Douma (NL)

 

BEST JUNIOR IN GROUP                       All judges groups

                                                

BEST JUNIOR IN SHOW                      Judge: Mr. Dick Mc Coy (EIRE)

BEST IN SHOW:       Judge: Mr. Dick Mc Coy (EIRE)